Epizódy(13)
-
Rudi und der Metzger (S03E01)
-
Rudi macht Theater (S03E02)
-
Rudi, der Lockvogel (S03E03)
-
Rudi und Rudi (S03E04)
-
Rudi rennt wieder (S03E05)
-
Rudi und das Zuckerfest (S03E06)
-
Rudi, der Türke (S03E07)
-
Rudis Mama (S03E08)
-
Rudi, der Lügner (S03E09)
-
Ein Kuss für Rudi (S03E10)
-
Rudi und die Erpresser (S03E11)
-
Rudi und der vergessene Geburtstag (S03E12)
-
Rudi ist krank (S03E13)
Hrajú
Martin Lindow
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ilknur Boyraz
Turecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Aylin Sengül
Najlepšie seriály:
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Peter Franke
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Regine Vergeen
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Imge Ünlü
Najlepšie seriály:
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Lukas Karlsch
Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Andreas Windhuis
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Michael Abendroth
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Post mortem (2007) (seriál)
David Halina
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Patrick Mölleken
Nemecko
Najlepšie seriály:
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Nadine Kösters
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Lekárka z ostrova (2018) (seriál)
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Eric Ventker
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Waldemar Kobus
Poľsko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
O Vánocích (2020) (seriál)
Sebastian Fitzek: Terapie (2023) (seriál)
Lucien Le Rest
Najlepšie seriály:
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Tim Seyfi
Turecko
Najlepšie seriály:
Agent (2019) (seriál)
Dar (2019) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Klaus Nierhoff
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hrdinovia (2006) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Maria Magdalena Pichler
Najlepšie seriály:
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Orhan Güner
Turecko
Najlepšie seriály:
Nekonečná láska (2015) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Sema Poyraz
Turecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)