Blackwood Evil

Réžia:

Richard Catt

Richard Catt

ricci.s

Štvorica nešťastníkov sa rozhodne stráviť noc v prekliatom dome, všetko si pekne nakrúcajú, samozrejme sa im to vypomstí. Neskutočne dlhých 85 minút. Neznámy found footage, ktorý sa snaží ťažiť zo slávy Blair Witch, no veľmi to nefunguje. Celý film je len spŕška nudných kecov s nemožnými hercami, ktorým som neveril ani v jednom jedinom okamžiku, pričom sa to rozbehne asi 10 minút pred koncom. Pri tomto subžánri nehľadím na rozpočet, pretože už mnohé handycam horory dokázali, že to môže fungovať aj takmer zadarmo, tento sa k nim ale rozhodne nepridá. Inými slovami zbytočnosť. ()

Campbell

Tak nakonec spíše zklamání. Po celkem dobrém found footage hororu Eyes in the dark přišla pro mě na řadu další nálada na FF film, a vybral jsem si celkem špatně. Skupina lidí(reportéři či co) jde do prokletýho domu. A jak je známo zlo si tam na něho počkalo. Takhle to zní celkem v pohodě, ale opak je pravdou, v tom domě jsou jen pár minut, jinak celý snímek je o kecání co se v domě stalo a proč je prokletý. Takže strašná nuda, navíc ty herci byly strašný a hodně nesympatický což k hodnocení moc nepomůže, jediný 2* slabé * dávám za solidní konec a sem tam atmosféru ale jinak slabota. ()