Phoeniyx

První mini seriál který jsem viděl, atmosféra strašidelná a efekty pěkné přesto to tomu chybí hlava a pata, spousta chyb které tomu ubírají na síle jen temná stránka a pokus vyděsit diváka nestačí. Trio opravdu nejzvláštnější věc co jsem zatím viděl, jedině ta mě zaskočila jinak je to slabší průměr. ()

topr harley

Jde vidět, že je to jen web seriál. Hlavní mínus takových seriálů je malý rozpočet a mizerné herecké obsazení. Jediné chvíle, kdy to fungovalo byl, když se herci nesnažili o žádné emoce. Naprostou chybou pak byla bojové části. To se snažili o co? Šlo vidět, že neměli žádného choreografa a tak hopsali jak blbečci. Jediný důvod proč tomu dávám celkem průměrné hodnocení (4/10) je, že se mi líbil příběh, který jsem si ale taky klidně mohl někde přečíst a nic by se nestalo. Takovéhle témata prostě potřebují velký rozpočet nebo velký talent, jinak z toho nikdy nic pořádného nevznikne. Proto raději zůstavá u Supernatural. I když pokud bude někdy druhá řada, tak se podívám. ()

elanista1

Hrozne kratke na to aby som si k tomu vypracoval nejaky vztah. Asi dvakrat to ma nejake strasidelnejsie ovzdusie, ale zvysok su to len smiesne blaboly o nicom. ()