Detektiv Kang Oh Soo řeší zdánlivě jednoduchý případ vraždy úspěšného právníka. Viník se zdá být jasný, ale proč byla detektivovi doručena stejná tarotová karta, jaká byla nalezena na místě činu? Vzápětí přichází další karta a Kang Oh Soo zjišťuje, že je ve středu hry, související se smrtí starou dvanáct let, která s ním přímo souvisí. Kang Oh Soo musí nejen rozplést složitý případ dříve, než bude pomsta završena, ale také čelit své vlastní minulosti. (Moiraine)

Moiraine

Předem bych měla zmínit, že jsem jako první viděla japonský remake. Celých dvacet epizod jsem jen srovnávala. "Tohle bylo jinak, ale líp. Tohle je lepší tady...." Nemůžu ale říct, která verze se mi líbila víc. Oba příběhy jsou sice až na pár výjimek stejné, ale rozdíl pojetí Korejců a Japonců je vidět. Jak už to u korejských seriálů zpravidla bývá, i tady někde v polovině dojde na zvolnění tempa, nicméně ne natolik, aby to začalo nudit. A to i tehdy, když jsem měla dost jasnou představu o dalším vývoji. Nedokážu posoudit, jak to bude působit na někoho, kdo neviděl japonskou verzi, ale myslím si, že to určitě stojí za vidění. ()