Tajuplný ostrov

• USA Mysterious Island
všetky plagáty

Během americké občanské války Severu proti Jihu se pět severských válečných vězňů rozhodlo ukrást horkovzdušný balón a uprchnout v něm. Unášeni nocí se druhý den probudili na opuštěném ostrově, ale nebyli tam sami. Ostrov posetý vraky je domovem přeživších, kteří se ztratili v čase i prostoru, včetně dvou mladých žen z moderní doby, které zde uvízly během letu přes Bermudský trojúhelník. Tváří v tvář zlým pirátům, strašidelným stvořením a aktivní sopce, která se chystá vybouchnout, musí všichni najít cestu z ostrova, aby přežili. (cezero)

Marrdaa

Kdyby jste si ty odpady nechali alespoň na konec filmu, mohl jsem se zdržet komentáře. Už od začátku vysílání na príma kůlu se to tu začalo hemžit vašimi názory, jaká je to hrůza apod. Ale když vyloženě jdete pro to, jak něco sejmout, pak to asi přestává mít smysl, ne? Co se filmu týče, je od začátku jasný, že se jedná o trash, ale kromě zpracování, konkrétně bubáků a (ne)hereckých (ne)výkonů, už to taková bída není. Verneovky v merku nemám, ale alespoň sem si díky tomuhle snímku proklepl kapitána Nema nebo třeba Amelii Earhartovou ve spojení s Bermudským trojúhelníkem. Jako pohádka je to fajn a co do fantasy žánru nejsem s to nalézt jakékoli vítky. ČAU. ()

Acrobat odpad!

Bez debaty výlet do ZOO, či botanickej záhrady s Vašimi priateľmi narobí väčšie dobrodružstvo ako tento podarený snímok. Na priepustku od lekára režisér využil svoju víziu na prachsprosté míňanie peňazí na obludnosť. Spojenie nespojiteľného v absencii všetkej formy, ako sme aj ste zvyknutí z takýchto podobných žalovateľných výplachov. (videné 07.12.2019, AMC archív) ()

LIVINGDEAD odpad!

Co říct? Prostě hrůza! Bermudský trojúhelník, na ostrov se dostanou vojáci z minulosti - z občanské války Severu proti jihu a také dvě kačeny z přítomnosti (rok 2012). A tak ty krávy vysvětlují vojákům co je to letadlo a černošskému otrokovi zase sdělují, že prezidentem je černoch Obama. Otrok je štěstím bez sebe a chce jít do budoucnosti. Na ostrově však nejsou sami. V sekundovém záběru uvidíme piráty a také jakési ostrovní stvoření, které vypadají jako stohy slámy. Jenže této hrůzy není konec, na ostrově potkají i kapitána NEMa a jeho slavnou ponorku Nautilus. Myslíte si, že je to totální chaos? To ještě nevíte, že v moři číhá obrovská chobotnice a zrovna vybuchuje sopka. Hrozné herecké obsazení, hrozné amatérské herecké výkony, trapné triky a celkově film stojí za hovno! Díval jsem se jen proto, že to matka chtěla vidět do konce :-( ()

warhammer odpad!

Jo tak tohle je hodně silný kafe i pro totálního mentála. Dokážu toho překousnout hodně, ale tohle je zvěrstvo sahající až na samotný dno tý nejsmrdutější žumpy. Držel jsem se zuby nehty, ale jakmile na scénu nastoupil kapitán Nemo, kterej si pod ostrovem zakotvil Nautilus, tak skončila veškerá sranda. Pak už jsem jen čekal, kdy se objeví predátor a kačer donald s Freddy Kruegerem v kapse. ()

dragonian odpad!

Uff..akoze triky su poplatne nizkemu rozpoctu, ale to je ok...film ma medzery inde - v scenari..cernoch a kapitan su ok..maju uniformy ale procpak ma tu istu uniformu i konfederacny vojak je zahada, dalsia zahada je ked sa k partii prida kapitan nemo..cernoch ich zbada - a nezacuduje sa ze co je to za typka .... s bleskovou zbranou .. ()