Viceprezident(ka) - Série 7

(séria)
USA, 2019, 3 h 50 min (Minutáž: 29–46 min)

Tvorcovia:

Armando Iannucci

Kamera:

David J. Miller

Julia Louis-Dreyfus, Anna Chlumsky, Tony Hale, Matt Walsh, Reid Scott, Timothy Simons, Hugh Laurie, Kevin Dunn, Gary Cole, Sam Richardson, Sarah Sutherland (viac)

HBO uvádí sedmou a zároveň poslední řadu oceňovaného komediálního seriálu, která pronikavým, satirickým pohledem sleduje uzavřený svět politiky ve Washingtonu. Seriál popisuje každodenní pracovní smršť někdejší viceprezidentky i hlavy státu Seliny Meyerové (Julia Louis-Dreyfusová, která za tuto roli získala cenu Emmy®). V novém pokračování, těsně navazujícím na závěr předchozí série, se Selina nedokáže smířit s životem obyčejného smrtelníka, a tak znovu zvažuje kandidaturu na prezidentku. (HBO Europe)

zdenzo

Posledni serie zachranuje ty predesle, dustojne rozlouceni. Ocekavane prehnane zvraty jako posledni sbohem vsem postavam funguje. Tyden pred koncem GOT se louci i Selena. A ja vzpominam jak jsem stridal jeden aktualni dil GOT s aktualnim Veep po tech uplynulych osm let. ()

KlárkaS

Strašnej nářez a neuvěřitelně drsný zakončení úžasnýho seriálu (aneb když už to nejde udělat víc absurdní, tak to začne být o to víc krutější). Asi takhle jsem si nějak představovala finále Hry o trůny! ()