Thomas ‘Redd’ Reddman (Nicholas Hope), manažér a zároveň usvedčený masový vrah, je zavretý v psychiatrickej liečebni, kde im slúži ako pokusný králik pre rôzne nepríjemné „vedecké“ výskumy. Odsúdili ho napriek tomu, že svoju vinu nikdy nedoznal. Podarí sa mu však ujsť a následne uniesť a uväzniť šesticu ľudí, na základe svedectva ktorých bol kedysi odsúdený. Jeho dobre premyslený plán pomsty sa práve dostáva do finálnej fáze realizácie... (beso74)

Havaj8

I přestože to nebyla žádná hororová komedie, beru to svým způsobem jako takovou hororovou zábavu. Alespoň tak mi to přišlo pojatý. A to tam toho gore bylo relativně dost. Ale prostě partička lidí uzavřená v jedný místnosti šíleným šéfem, a s jasnejma pravidlama. Sice nám neposkytli moc indicií na to, přemejšlet s nima o pravým vrahovi, ale i tak to nebyla jenom obyčejná vyvražďovačka, takže to kvituju. Ukázka, že i s malým rozpočtem a dobrým nápadem se můžou dít divy. ()

EvilPhoEniX

Překvápko jak Prase! Inhuman Resources je perfektní Austrálský horor,který se vyhýbá veškerým klišé, a jde si originální cestou napříč celým filmem. Na make upu se podílel mistr Gore Tom Savíni,takže se můžete těšit na nejintenzivnější trhání nehtu za poslední dekádu a vůbec veškeré gore jako vypíchnutí očí, uříznutí hlavy mi připomínalo staré dobré,krvavé slashery,exploity před pár lety. Chytřejší než Vile,Krvavější než Would you rather. Must see! 80% ()

rollman1

Kvalitní béčko, které se drží konceptu saw . Parta lidí je unešena psychopatem pro nějaký důvod do zamčené místnosti a umírají. V tomto snímku to jde trošku rychleji, jelikož víte, kdo je unesl, proč je unesl a co mají společného. Gore zvyšuje kvalitu filmu ještě o stupýnek víš, jelikož takové trhání nehtu jsem už dlouho neviděl. Herecké obsazení je průměrné, jen hlavní "záporák" byl sympaťák a uměl si udělat respect. Závěrečný twist nepotěší, ale také neurazí. ()

George Stobbart

Trochu zdĺhavý kancelársky thriller o šéfovi firmy, ktorého pristihnú krvavého vo výťahu, so sekerou v ruke a mŕtvou ženskou na zemi. Je odsúdený, no počas požiaru sa mu podarí utiecť a do kancelárie unesie ľudí, ktorí mali niečo spoločné s jeho uväznením. Tým poskytne svoje papiere a pod hrozbou smrti ich núti makať na tom, aby našli iného (skutočného?) vraha. Škoda, že je to až príliš stereotypné, pretože to mohlo byť určite lepšie; ako ukázala hlavne záverečná tretina a z priemeru to u mňa neťahá ani nudné herecké osadenstvo, v čele s divným psychošom, ktorý vyzerá ako nepodarený klon Dennisa Quaida s parochňou. ()

honajz2

To je hotová noční můra, tenhle film. Celou dobu to má úžasnou atmosféru, neustále jsem byl napnutý, kam se to posune dál a co se všechno ještě stane, psychopat byl správně psycho a unesení byli zase dostatečně zajímaví na to, aby se jim dalo fandit, dokonce i na pár detailů se tu překvapivě myslelo (třeba na to, proč všichni mají i přes delší dobu věznění pořád stejný vzhled a nikdo není zarostlý). Fakt už jsem se těšil, jak dám vysoké hodnocení a i přes pár pitomostí to budu hlavně chválit. A pak bum, přišel závěr (cca posledních 25 minut) a všechno to pohřbil množstvím neskutečně dementních zvratů a jedné z nejhloupějších závěrečných scén v historii všech mnou viděných hororů. Sice je tam znát, že se to nebere moc vážně, ale naprosto to zabilo vše předtím vybudované. A ano, pár drobných (a funkčních) vtipů tam v průběhu filmu zazní, ale tak nějak do toho pasují, ale ten závěr z toho fakt udělal jen směšnou frašku. Úplně poslední záběr mě sice pobavil, ale stejně je to sakra málo na to, aby to zachránilo vše ostatní špatné na tom závěru. A to to celé vypadalo tak nadějně, dokonce o jeden z mých oblíbených subžánrů šlo a rýsovala se v tom i satira na byrokracii a všechny ty kancelářské práce, ale to naplněno nebylo. Většina filmu skutečně skvělá, i to gore zde bylo solidní, když už k němu došlo a ačkoli mám silný žaludek, tak se mi ty brutální scény nesledovaly zrovna dobře, hlavně když se vše odehrávalo v místech, kde to podle mě musí strašně bolet. ale zbytek je neskutečně zklamání. Víc jak průměrné hodnocení dát bohužel nemůžu. 3* ()