menZONE

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2012, 25 min

Šílená dvojice moderátorů provede (nejen) všechny kluky, muže, pány i chlapy novým magazínem o všem, na čem nezáleží. menZONE neradí, neinformuje, nebaví, ale šokuje... Sledování pouze na vlastní nebezpečí! (oficiálny text distribútora)

hirnlego

Troška nechápu tu všeobecnou nenávist, když třeba podobná nicmoc Sabotáž má skoro jednou tolik procent (ale tak co si budem nalhávat, spousta dává odpadek už "ze zvyku", protože "TV pořad na tej komercy"). První náhodné setkání překvapivě vtipné, časem se to omrzí a začne převládat trapnost a zívačka, ale i přesto jde celkově o nezávadnou, decentní, vkusnou zábavu s občasnými lehkými doteky nekorektnosti (židáci), která potěší zejména náctileté publikum. Chlapci si prostě umí zařídit "práci". Akorát se pořád nemůžu rozhodnout, jestli je Mengele šarmantní, anebo nechutnej trapák. (2,5*) ()

GlaDOS

HODNĚ mi to připomíná pořad Sabotáž z produkce ČT. Nicméně zde je asi kvůli vynucené mužnosti dost sprosté mluvy a nutno říct, že úplně zbytečně. Zase musím porovnat se Sabotáží, která je daleko více na úrovni. Z milosti jsem udělil tři hvězdičky ale den poté, co se mi to rozleželo v hlavě musím dát dvě. Sprostoty mě nevadí, používám je rád ale pouze ve správný okamžik. Dělat ze sebe kanálníka v televizi za každou cenu a myslet si, jak to není cool mi vadí. A obsahem mě to zaujalo z poloviny. Takže dvě hvězdy, víc ne. Ale aspoň si teď víc cením Těžké dřiny, která je oproti tomuto skvost. ()

I.AM.NOT odpad!

Do menZONE jsem vkládal určité naděje, bohužel marně. Všechno není špatně, naopak pořad se ničeho nebojí a má spád, ale je toho moc! Cool si myslí, že bude cool, když bude nadužívat sprostá slova, vysílat z hospody, přinášet reportáže o ničem ( méně je někdy více- nacpat 5 reportáží do 20ti minut ?) a přitom dávat pořád najevo jak moc jsme cool. To není cool, to je odpad. ()

marek29

Párkrát sem se zasmál, párkrát sem si vyhledal ty chujoviny co chlapci za peníze Primy zkoušeli.. ale to je tak všechno :( Líbí se mi koncept "testujem za vás, za co vyhodit peníze" ale vzhledem k postupně upadající prestiži pořadu a jeho zrušení asi moc úspěšnej nebyl a upřímně se tomu moc nedivím. Moderátoři nevyzrálí - dělali si z toho až moc velkou prdel :( škoda ()

Snake.Charmer odpad!

Vyhrabat takovýhle dva vylízaný přiteplený dementy v době, kdy je jich všude plno, neni nic těžkýho. Ale proč si jima zasírá svůj vysílací čas jinak vcelku solidní televizní stanice, to nepochopim. A nejsou to jenom ty dva zjevy (i když na odpad! by bohatě samy o sobě stačily). Celý pořad je slušně řečeno mimo mísu. Vtipné? Ne. Smutné? To spíš... ()