Útek z planéty Zem

• Česko Útěk z planety Země (viac)

Počuli ste už o planéte Baab? A vedeli ste, že tam žijú zábavní modrí ufóni, ktorí majú dokonca svojho národného hrdinu? Je ním astronaut Scorch Supernova, expert na nebezpečné záchranné misie, pri ktorých mu nenápadne pomáha jeho super inteligentný brat Gary. Keď na vesmírnej stanici zachytia SOS volanie z obávanej temnej planéty Zem, Scorch neváha ani minútu a vydá sa v ústrety neznámemu svetu v hlbinách vesmíru. Gary sa ho snaží varovať, no márne. Scorch sa chytí do pasce a skončí v rukách ľudí, čo s ním nemajú veru najlepšie úmysly. Garymu nezostáva iné, ako vymyslieť dokonalý plán úteku z planéty Zem, aby zachránil Scorcha a všetkých jeho mimozemských priateľov. (Itafilm)

banders77

Za mě dobrý. Mates(3) byl poprvé v kině a nemoh odtrhnout oči (o čůrání si naštěstí řek) a Elis(5) to taky bavilo. Já jsem se párkrát taky usmál. Prostě film pro děti - příběh jako vždy a nějaké morální poučení ()

MarkHarry

Animák, u kterého se nudili i moje děti (zejména mladší kluk) a to už je co říct, film má prostě spoustu hluchých míst, kvůli kterým neudržíte pozornost, vtípky vyznívají velmi suše nebo jsou přilepovány až moc nasilu, scénář je velmi předvídatelný, nečekejte žádné zvraty. Jestli tento film chcete zkouknout, tak si počkejte až to vyjde na DVD, na ospalé nedělní odpoledne (možná) přijde vhod. ()

Mach Tom

čekal jsem nějakou humornou podívanou, ale bohužel to dost vyšumělo. Levné vtipy a žádný podstatný nápad. Pro děti do 12 let více než dostačující, ale pro dospělý doprovod docela nuda. ()