Webseriál zo sveta Fallout berúci si inšpiráciu z prostredia tretieho dielu a "New Vegas", v ktorom sa stretávame so skupinkou wastelanderov – závislakom na Nuka Cole Twigom (Zack Finfrock), bývalou otrokyňou Scarlett (Tybee Diskin), ghúlom Benom (Aaron Giles) a ďalšími. (Melios)

bramborak

Fallout jsem sice viděl jen z vlaku, ale dokážu si asi představit atmosférů apokalypsy smíchané s padesátými léty. Díky bohu nemusím. Na nezávislý seriál neskutečně kvalitní výprava a relativně dobří herci. Postavy jsou zajímavé a prostředí OK. Pro fanoušky herní série povinnost! ()

Pickardino

Pro fanousky hry urcite prijemna zalezitost, ale nejsem si jisty, jestli to muze oslovit i Falloutem "nepolibene".. Taky bych si dal rict co se dalsich pokracovani, nebo serii tyce.. ()

zekon

Tak nádech Fallout her a světa to má. Velmi slušné home video, kdyby jim dal někdo prachy asi to bude mazec, ale zas taková pecka to není a do světa Falloutu to má daleko. Takže za 3. Nadruhou stranu když vemu co někteří dokáží zplodit za X miliónů dolarů tak to musí dostat aspoň 4. ()

Xarxees

Nadšenej, prostě nadšenej - doporučuju všem co znaj Fallout. Za tak málo prachů se jim podařilo natočit pecku seriál v profi kvalitě. ()