Ramanam

Parádní masakrózní jízda! Příběh o jednom slibu a pomstě stál vážně za to. Začátek byl ve znamení romanticko-komediálním. Indové jsou živoucí studnící všech možných i nemožných šíleností a ujetin. V tomto případě to nehnali do extrému a vážně pobavili. Po „zahřívacím kole“ přijde na řadu skvostná rubanice a návrat do minulosti, který osvětlí přítomný děj. Dále se jede ve stejně ostrém a nekompromisním tempu. N. T. R. R. Jr. je můj velký oblíbenec, stejně jako T. Bhatia a oba svůj vysoký status potvrdili. Hudba příjemná. Čtyři silné hvězdy. ()

Remini

Dala som si deň na premyslenie, ale ešte mám stále ten istý pocit - je to úžasná masala, aj napriek chybičkám, ktoré sa do filmu vlúdili. *** Jr. NTR hrá bitkára (a vraha?), ktorý postupne likviduje mafiánov a zloduchov. Podarí sa mu popri tom aj zaľúbiť do krásnej Nihariky. A stane sa súčasťou treťotriedneho gangu rádobych výtržníkov. *** Len toľko o filme, pretože síce sa najprv javil ako štandardný "nebojácny hrdina nakope zadok (a odsekne mačetou časti tela) záporákom, odskočí si na pár videoklipov za svojim dievčaťom, trošku rodinnej drámy atď. Ale tie zvraty v druhej polovici (bolo ich hneď niekoľko!) ma fakt prekvapili. Ešte som nevidela komerčný akčný film, v ktorom by ženská postava hrala takú dôležitú rolu a kto iný by tomu spravil takú česť, ako Tamanna?? To dievča je neskutočné!! *** Bollywood, Bollywood... už si asi nebudem vedieť pozrieť tvoj masala film tak, aby som si ho poriadne užila. Oosaravelli totiž posunol laťku VEĽMI vysoko. Keby ešte hudba bola chytľavejšia (á la Dookudu), tak by som bola v siedmom nebi :D ()