Weasels Rip My Flesh

Réžia:

Nathan Schiff

John Smihula

Campbell

Moje druhé setkání se Schiffem dopadlo ještě retardovaněji než první(they dont cut grass anymore). Tohle se může pyšnit nejhorším filmem všech dob, ale jak to bývá zvykem film je tak špatný až je dobrý. Začátek kdy spadne raketoplán(neuvěřitelně špatná hračka, vzlétne z nějaké planety kde si vzala nějakou sračku, do vesmíru no a tam se vyseká) poté spadne k vodě, tam přijedou dva kluci a najdou kontejner s těma sračkama. No a tady začíná zábava, kde třeba je zbytek lodi? No a samozřejmě kluky nenapadne nic lepšího než vylejt ten hnus do díry v zemi(koho tohle může kurva napadnout? Najdu na zemi nějakou flašku tak mě nenapadne nic lepšího než najít nějakou díru a vylejt jí tam?)no a během pár vteřin se objeví obří jezevec a ty dva zabije, pak to jde od desíti k pěti, sem tam se objeví mutant a někoho zakousne. Film není nijak atmosférický, a je dost špatně natočenej, už jen ten vzlet do vesmíru, a nebo samotnej vesmír kterej je nakreslenej na kus papíru! Navíc masky těch mutantů byly srandovní a jak parádně se jim ohýbaly zuby... HMMM... Prostě paráda. A konec? No režisér nevěděl jak to ukončit tak tam prostě hlavního záporáka nechal sežrat žralokem(v sotva metrové hloubce). Tohle je parádní Guilty pleaseru. Daleko uspokojivější než porno. Ale pozor! Jen pro silné povahy. ()

• Autoři snímku byli středoškoláci z Long Islandu, kteří film natočili na Super osmičkovou kameru. Obsazovali do něj přátele a rodinu a speciální efekty vytvářeli pomocí předmětů, co našli v domácnosti. (Karlos80)