Přijít snadno k penězům se mnohdy dá i v rámci farmaceutického výzkumu prováděného výrobní společností zabývající se drogovou alergií. Po prvotních rozpacích z odstrašujícího popisku se k tomuto kroku rozhoduje párek vysokoškolských studentů, kteří si chtějí přijít k relativně snadně vydělaným penězům. Dilema ovšem začíná v okamžiku, kdy se začínají projevovat nežádoucí účinky, o nichž farmaceutickou společností nebyli informováni a díky nimž budou v následujících dvou týdnech nuceni bojovat o vlastní přežití. (Conspi)

Pitryx

Zbytečně dlouhé, na konci už jsem rostl z kůže. Už jsem věděl co a proč, a v podstatě jen koukal na další z mnoha a mnoha variant na kanibaly či zombie. A hodně špatnou variantu. Gore slabé, jedna dekapitace, spíše nuda. Takže za mne dvacet a nedoporučuji. ()

George Stobbart

Horory z nemocničného prostredia mám rád a tak som sa aj v tomto prípade bavil celkom dobre. 2 kamoši sa rozhodnú získať peniaze tým, že sa zúčastnia projektu testovania liekov proti alergii a tak sa na určitý čas ocitnú zatvorení na klinike, spolu s ďalšími pacientmi. Postupne však pacienti začnú vykazovať rôzne fyzické a psychické výkyvy a ukazuje sa, že tu ide o úplne iné testy. Experiment sa samozrejme onedlho vymkne spod kontroly a testované subjekty tak majú možnosť preukázať svoje "vylepšenia". Film značne pripomína podobne vydarený Insanitarium, aj keď je trochu pomalší a vygraduje až v závere, no má slušnú atmosféru, obstojných hercov a je príjemne napínavý, aj keď dosť predvídateľný. Dal by som aj vyššie hodnotenie, nebyť niekoľkých nepotrebných, nezaujímavých úsekov a zbytočného naťahovania vo finále. ()

SeBig odpad!

Amatérský, levný a hlavně trapný. Jediný co se tam stane je to, že tam na konci vykropěj nějakýho dědka.. no že jim to trvalo. ()

kaylin

Americko-kanadský snímek „Bloodwork“ je takovou relativně klasickou variací na klasické téma vědeckých experimentů které se zvrtnou. Pozitivem je skutečnost, že j to místy skutečně docela atmosférické a sem tam i hnusné. Najdete tu scény, které by vás minimálně mohly přimět se trochu ošít, pokud už nic jiného. To není špatné na jinak nijak závratně zajímavý horor. ()