O hudební pohodu se postarají Jiří Suchý, Ivan Mládek, legendární pražský dixieland Steamboat Stompers, skupina Děda Mládek Illegal Band a slovenský orchestr Funny Fellows. Pořad, který v úsměvném, stylizovaném duchu paroduje reklamu, přináší několik unikátních spojení: hned v úvodu zazpívá Jiří Suchý píseň Osvobozeného divadla za doprovodu muzikantů ze slovenské skupiny Funny Fellows. Děda Mládek Illegal Band bravurně interpretuje legendární Mládkovy hity, ale i písně vlastní, třešničkou na dortu bude jejich společné vystoupení právě s Ivanem Mládkem v písni "Brno je zlatá loď". Svižný dixieland pražských Steamboat Stompers nabídne řadu vynikajících hudebních momentů, mj. skvělý scat v podání Evy Emingerové, dixielandovou úpravu známé písně Josefa Kainara "Ona byla mlynářovo dítě" a přehlídku bravurních sól na dechové nástroje. Funny Fellows pak svým hereckým pojetím navodí atmosféru prvorepublikového kabaretu. Zkrátka a dobře: nenechte si ujít skutečnou hudební lahůdku z Brna, která Vás nasytí skvělou muzikou i pobaví lehkým humorem. (Česká televize)

troufalka

Milovníci dixilendu si přijdou na své, ostatní zřejmě rychle přepnou jinam. Pro mě to mohlo být bez těch rádobyvtipných předělů. ()

otík

Hudebně to vůbec není špatný pořad, ale jeho koncept jsem naprosto nepochopil. Nejdříve zazpívá Jiří Suchý kdesi na benzince s jednou ze zúčastněných kapel, do toho pár záběrů na zmateného Ivana Mládka na Brněnském letišti. Pak přesun do pivnice hotelu Pegas, kde se pravidelně střídají tři kapely ve zpěvu a hraní dixielandu. Do nebo po každé písničce je prostřih na různé lidi v různých zaměstnáních, kteří rádoby vtipně chválí dixieland. Na závěr konečně dorazí i Ivan Mládek a zazpívá si s Dědou Mládek Illegal Bandem. Tentokrát minutáž opravdu krátká, chtělo to ještě tak 15 min přidat. ()