Na slovíčko s Otakarem Černým

všetky plagáty
Publicistický
Česko, 2009, 30 min

Publicistický pořad České televize, ve kterém si šéf sportovní redakce přivádí do studia různé hosty a poté s nimi rozebírá jejich výkony a plány do nadcházejících let. (Mr.Hudson)

Jara.Cimrman.jr

Ota Černý je správným šéfem sportovní redakce. Jeho tučné tělo sice ještě patrně nemělo tu čest poznat pohyb, což Ota dokazuje i spolehlivě nulovými znalostmi o libovolném sportu, ale zase leccos zachraňuje zakoktáváním a pronikavě inteligentním pohledem při pokládání nesmyslných otázek. Myslím si, že podobný pořad má své místo na obrazovce, ale kdyby ho moderoval někdo, kdo je v obraze, tak by to rozhodně nebylo od věci. ()

COF_666

Kvalita jednotlivých dílů samozřejmě záleží na výběru hosta/hostů. Já mám však problém s jejich hostitelem. Odpudivý, vyloženě nesympatický Ota, vítěz ceny Křepelek za rok 1997 a bývalý "nosič vody", dokáže bez problémů dostat do rozpaků kohokoliv, skáče do řeči a většinou ve své půlhodince slávy stačí z hostů vydolovat to, co každý už ví. ()

Rihan

Pro někoho výrazná osobnost, která se zapsala do historie vysílání Československé a České televize pro jiného politická děvka. Holt co člověk to názor. ()