Fuck You, Fuck You Very Much

Réžia:

Göran Olsson

Göran Olsson

dobytek

Pod timhle zvláštnim názvem se neskrývá žádný porno, ale dokument o jedný zašlý švédský hvězdě taneční muziky 90. let. Jednou jsem tak na youtube sjížděl nějaký oldskool videoklipy a narazil jsem i na tento dokument. Dneska už si na Leilu K asi málokdo vzpomene, ale v 90. letech byla celkem slavná a její asi největší hit Open Sesame svýho času okupoval přední místa hitparád po celý Evropě. Tento dokument mapuje v podstatě začátek konce kariéry Leily K. V tý době už na hudební scéně jenom tak paběrkovala a byla spíš známá z bulváru díky nejrůznějším skandálům. Nakonec vznik tohoto dokumentu byl evidentně jenom další pokus na sebe nějak upozornit. Ale to, co následovalo v dalších letech, by byl asi daleko zajímavější materiál pro dokument. Leila K totiž skončila doslova a do písmene na ulici, dokonce nějakou dobu seděla i ve vězení za krádeže a pokud ještě žije, tak se nejspíš poflakuje někde mezi bezdomovcema a feťákama dodnes. Dokument ponechávám bez hodnocení. update: Zase jsem sjížděl nějaký videoklipy a narazil jsem na video, kde totálně sjetá Leila K řve nějaký píčoviny na ulici. Takže asi ještě žije... http://www.youtube.com/watch?v=pVy6UKfuaTk ()