Jie xiang lai zhe ni

• Taiwan 就想賴著你 (viac)
všetky plagáty

Xiang Yu Ping je uznávaný právník, který žije se svým synovcem a neteří, kterým zemřeli rodiče. Tito malí ďáblíci likvidují jednu chůvu za druhou, a proto Yu Ping za tuto práci nabízí velké peníze. Jeho sekretářka mu doporučí svou sestru Yang Guo. Jedinou podmínkou je, že se chůva do zaměstnavatele nesmí zamilovat, což by Yang Guo měla splňovat, protože Yu Ping si myslí, že ji přitahují více ženy, viděl ji totiž jednu políbit, ale pravda je jiná. (andiek05)

Zíza

Těšila jsem se na zápletku, protože mám ráda vztah chůva x svobodný otec (nebo v tomto případě jejich opatrovník). Tak jsem šla do toho, aniž bych cokoliv očekávala. Nakonec to zklamalo-nezklamalo. Na můj vkus zbytečně dlouhé, být to o polovinu kratší, více zaměřené na vztah Jerry/Ella, tak je to super, ale takhle víc jak polovina seriálu byla nudná a stála za starou bačkoru. Ovšem to rozzařovaly chvíle, které se opravdu povedly. Hlavní hrdinka nebylo takové to neschopné tele, které všechno prožívá a hrotí (v určitém smyslu). Je to koukatelné. Navíc jsou tam skvělé narážky na popkulturu a to nejen tchajvanskou, ale i korejskou a japonskou (především seriály). Není to špatný seriál, ale je těžce průměrný, nějaký hlubší dojem nezanechá (ani OST). Co bylo obzvlášť rozčilující, byl vývoj vztahu mezi hlavními postavami - to, co propagujou už od začátku v OP a různých ukázkách, se prostě nekoná. Slabé 3*. ()