Karlos80

Přímo luxusní polozapomenutý euro-klenot, kterému opět po delší době naprosto bez váhání a s klidným svědomím rád udělím tu nejvyšší možnou známku. Už ta 5 grizzzzlyho mě vlastně trochu navnadila a k filmu de-facto přivedla. Přesně takovéhle filmy mám rád, mezi žánry thriller a drama bych přidal ještě klidně žánr romantický, páč tam romantika byla, normálně ji ve filmech moc nemusím ani ji nevyhledávám, ale tady jsem ji skousl, poněvadž celkové provedení smícháním všech těchlech žánru, ještě s perfektní exotikou a kvalitním příběhem bylo přímo úžasné a ukázkové. Příběh se odehrává v ostrovním státě Trinidad and Tobago v karibiku. Příběh je jednoduchý a známý, jde tu o klasický milostný trojúhelník, kde Mann přijme práci pro Salerna, který žije na ostrovech s družkou Arayou, společně se Salernem pak čas od času odjíždějí za prací, Mann a Araya se za nedlouho do sebe zakoukají a zamilují a klasický milostný trojúhelník se vyvíjí. Jakým směrem se bude vyvíjet ono spiknutí a co Carroll Baker (ex-milovnice alkoholika), to už prozrazovat nebudu. Film si vystačí převážnou většinu času jen se třemi herci (Araya, Mann a Salerno), známá Carroll Baker má ve filmu jen málo scén a ty hlavní až ke konci. Luxusní exotika, některé skvěle vyhrocené scény, pěkné milostné scény, hezká erotika, uvěřitelné city, nějaké to násilí, výborná melancholická hudba, to všechno tu opravdu skvěle funguje. Mann a černá kráska Zeudi (jako Princesse) byl už na první pohled skvělý pár, jako by spolu chodili několik let, Salerno pro něj v neobvykle roli hrubého druha a pijana v jedné osobě s netypickou vizáží, zahrál rovněž skvěle, on furt chlastal, kdy do toho nutil i ostatní, takže si ani nevšiml že mu jeho družka zahýbá jakkoliv se vyskytne jen příležitost (třeba jen metr od něj, kdy ležel na síťovce a oěpt chlastal). Celkově jde tedy o velmi povedenou dramatickou záležitost s lehce erotickými scénami, skvělou režií a kamerou, kde jednoznačně mile překvapila hlavně ona exotická kráska ve všech těch sexy, smyslných a lákavých scénách. ()