Módna návrhárka musí prekaziť vyčíňanie vraha, inak príde nielen o kariéru, ale aj o svoju dcéru.
Sophie Fyneová je známa módna návrhárka, ktorá presadzuje ekologické oblečenie šetrné k životnému prostrediu a celou svojou osobnosťou sa zasadzuje za práva žien na celom svete. Práve sa chytá otvoriť svoj prvý veľký obchod, vlajkovú loď svojej spoločnosti. Plány však prekazí smrť jednej z jej zamestnancov. Keď séria desivých udalostí pokračuje naďalej, Sophie si uvedomí, že musí rýchlo konať, ak chce zachrániť nielen svoju kariéru, na ktorej budovaní neúnavne pracovala, ale aj život svojej dospievajúcej dcéry Spencer ... (TV Wau)

LiVentura odpad!

Klasický béčkový kanadský krimithriller, u kterého muži ocení snad jen ty příjemné a půvabné ženy, kterých je zde skutečně mnoho. ()

kaylin

Jak se film blíží ke konci, tak si skoro začnete myslet, že by to mohlo mít celkem chytré finále, ale nakonec se ukáže, že to vůbec chytré není a že to jen tahalo diváka celkem zbytečně za nos. Tohle se mi moc nelíbilo, a i když bylo celou dobu jasné, že to není velký film, ten závěr mě i na tak malý film zklamal. ()