Zelenáč a jeho House

• Maďarsko Zöldfül in da House
všetky plagáty
Maďarsko, 2008, 20x12 min

Moderátoři pořadu Zelenáč, Mark McMenemy a Tibor Tauner byli ke svému velkému překvapení zavaleni spoustou diváckých dopisů, v nichž se neustále opakovala jedna naléhavá otázka: Kdy se bude vysílat pořad věnovaný tajemnému světu pokojových rostlin? Je nabíledni, že přání diváka musí být vyslyšeno! Vždyť zahradu každý mít nemůže, zato pokojovou rostlinu ano! Ale aby nám rostlinky pěkně prospívaly, neřkuli aby byly bez ustání krásné a zdravé, k tomu vůbec nestačí je jen pravidelně zalévat… (oficiálny text distribútora)

SirSammael

Vtípkovat se jim sice vůbec nedaří, např. jejich 'vědecké minuty' jsou minuty utrpení. Na druhou stranu se ale člověk dozví, jak správně pěstovat pokojové rostliny. Díly: 1.Základy pěstování/2.Fíkusy/3.Kapradiny/4.Bonsaje(1)/5.Difenbachie/6.Cikasy/7.Hmyzožravé rostliny/8.Bonsaje(2)/9.Popínavé rostliny/10.Orchideje(1)/11.Jehličnany/12.Cizokrajné rostliny/13.Bromelie/14.Orchideje(2)/15.Kaktusy/16.Bonsaje(3)/17.Nezničitelné rostliny/18.Kvetoucí rostliny/19.Palmy/20.Bonsaje(4) ()