The Moment of Truth

všetky plagáty
Reality-TV
USA, 2008, 46x? min

URBAN

Možná to ostatním nepříjde, ale podle mě to příjde jako jedna z nejlepších reality show která existuje. Je drsná, nekompromisní a plná událostí které změní mnoha lidem život a ne k dobrému. Je to sice obyčejná reality show, ale pouze svojí jednoduchostí dokáže konzumujícího diváka zaujmout. ( 21.9.14/MAC ) ()

haluska11

Hodně bizarní reality show alá peprný Milionář, která má potenciál ničit životy. Je překvapivé, jak krátký run-time si vysloužila vzhledem k lákavě pikantní destruktivnosti. Účastníci projdou detektorem lži, následně před svými nejbližšími musí přiznávat pravdu/lži na již zodpovězené otázky. Pokud cca 20 odpovědí koresponduje s výsledkem z detektoru, získají hodně peněz. Stojí to ale za to, když pak obecenstvo zná vaše intimní aférky a přiznáte se, že nenávidíte polovinu lidí, kteří tam s vámi přišli? Typicky komické je pro show také moderátorovo zoufalství z účastníků neochotných odstoupit ze soutěže. Vcelku těžko říct, co je nahrané a co skutečné; zcela určitě to je ale bizár. ()

Nerdvana

Doporučuji díl s Laureen. Je demonstrací toho, že peníze skutečně ovládají všechno. Naši soudnost, naše hodnoty a že každý bez výjimky něco skrývá, i když na to už určitě zapomněl. ()