Zase je pátek. Průšvihovej den co voní po ženskejch, chlastu a pořádným vodvazu. Craig má na tohle nos. Kvůli kámošovi, co utekl z lapáku, se uklidil ke svýmu strejcovi do klidné čtvrti na předměstí L.A. Jenže tenhle zapadákov se pěkně vybarvil! Chlapi s fetem na každym rohu, holky co maj kozy jak vozy a hip hop všude kam se vrtneš. K tomu sjetej čokl, lidi co vás vodprásknou jen tak z nudy a vlastní teta, která si to chce s váma rozdat rovnou ve strýčkově posteli. Pátek je fakt zkurvenej den... Ale někdy je to docela prdel! (oficiálny text distribútora)

Mandalorian

Úleva přišla až s titulky. Nevím, jestli je Ice Cube horší raper nebo herec. A to jsem myslel, že v ničem horším než XXX 2 už hrát nemůže. Za to je ta jedna hvězdička. Za to, že mě překvapil. I když strašně. Blbeček. To jeho prosazování ve filmech je trapný jak ta snaživka Electra. Nejlepší, v čem hrála, byl Joey. :-D ()

Ondr@932

Tak tohle ani moc nebylo vtipné. Ještě, že tam byl aspoň dobrý herec Ice Cube! Ale i tak například s porovnáním s filmem Zahulíme uvidíme nebo prci prci prcičky tak tohle je oproti těmito skvělými filmy hrozná nuda. Asi 2krát jsem se zasmál... Dávám 3,5/10 ()

KdG

Výborná komedie, která si na nic nehraje. Dabing se povedl, výkony herců perfektní. Film ve kterym zkouřej psa nemůže bejt špatnej. A scénky typu: tys me přejel skateboard a to me dost nasralo nemaj chybu. Jinak asi nejlepší scénky jsou s portorikáncem Baby Jokerem (Rolando Molina) ten fakt stojí zato. ()

Bezda22

Tyhle věci mě bavěj. Nemusí se u toho přemejšlet. Jen sedim a tupě čumim. Zasmál sem se celkem dost. Sice ke konci se to trošku táhne, ale rozjdez byl slušnej. 60% ()

Shitonit

Vyhulená, černočerná komedie, která jaxi ladně přeskakuje přes očekávanou typickou niggovost a zapisuje se velkým písmem do mý toptenky. I když vlastně ani nevim proč. Je to lehce koukatelný ? Nebo to srší vostroftipem? Nebo nevim co už do těch podělanejch komentářů psát ?? Však to taky píšu jen pro sebe, abych věděl, co jsem viděl, vo čem to je a neztrácel čas čuměním na něco, co stojí za vyližzadek? Nebo je to správně vyližprdel ? To je fuk. Zkurvenej pátek je plnej černejch vylízanejch zadků. A snad i proto se mi to zapsalo velkým písmem na zadek ? Nehulim už moc .... ?? ()

Equilita

Absolútne nechápem, ako sa mohlo stať, že som túto Piatkovú trilógiu nevidela do roku 2021. I keď možno to tak malo byť, pretože pred 15-20 rokmi, by som ju asi nevedela oceniť tak, ako dnes. Ako si tak posledný týždeň idem Ice Cuba v týchto černošských komédiách, pozvoľna zisťujem, že moje nesympatie ku komediálnemu žánru nepramenia v samotnej podstate tohto žánru, ale v pozeraní nesprávnych filmov. Síce ani toto nie je žiadny extra skvost po filmárske stránke, no všetko vynahradzuje humorom, ktorý mne veľmi sedí. Prvý film očarí atmosférou hoodu v LA, aj keď sa vlastne takmer celý film odohráva na jednej ulici, ba na jednej verande. Koment k celej trilógii píšem ku druhému filmu, pretože ten sa mi páčil najviac. Síce tu už nemáme Chrisa Tuckera, ale Mike Epps to po humornej stránke krásne potiahol. Ice je proste frajer a jeho konzistentné herecké výkony ma bavia. Film priniesol ďalšie zaujímavé postavy a bolo poriadne vtipné sledovať černošské problémy v prostredí, kde podľa Craigovho bratranca nie sú žiadne streľby, feťáci ani dievčence ľahkých mravov. Problémy sa totiž vždy nájdu. Tretí film už trochu zaváňal prúserom, ale nakoniec to nebola až taká katastrofa. Malo to zopár svetlých chvíľ, ale zrejme to nebude jeden z filmov, ku ktorým sa ešte niekedy vrátim. Tématikou možno maximálne na Vianoce, kedy sú ľudia psychicky povolnejší pozerať aj dosť zlé filmy a napriek tomu sa na nich baviť. ()

Beri

Vidieť hrať černošského rapera v nejakom filme hlavnejšiu úlohu je vždy predzvesťou riadneho prepadáku. V tomto prípade to až také hrozné nebolo, párkrát som sa zasmial ale to skôr na trápnych gangster-mexicano drístoch ako na fekálno-erotickom humore ICE-Kubovej rodiny:) ()

tombarider

Ja zrovna tuhle komunitu nemam rad, ale u tohohle jsem se vážně řezal, hlavně ty kubánci ála: řekni mámě že nám chybí její kuchyně...takovej krimoš..:-) Bouncer: i dabovanej je super, protože toho malýho portorikance dabuje kalous, a strašně mu to tam sedne. ()

PATWIST

Hlavná postava sa premiestni k strýkový, ktorý si ako inak rovnako užíva život z miliónovej výhre v lotérií, Craig sa zapletie so ženou a pôjde po ňom nepriateľ s minulého dielu. ()

Nathaniell

Steve Carr je idiot a řekněme si to narovinu: K pořádnému filmu ho nepustí možná hlavně díky jeho portfóliu. 1* na uznání památky, až umře. ()

zbojnix

Vole vypni to. Mňe to předepsal doktor. Magixbox uvádí negerskej film. Jo. Já jsem zkouřenej... Kurva. Jsem zkouřenej jak dobytek. Cubevision production. Ty vole to bude hustý. Dej si práska, Smokey. Vyfoukni to nosem. Nemáš vodní dýmku, vole? Páli mě z toho držka. Napsal to Ice Cube. Já myslel, že ten negr sedí. Já mu s tou píčovinou helfnul. My všichni. Takto začínajú úvodné blbé, negerské, smradľavé, prefajčené keci. Kto to vlastne kecá? To je úplne jedno. Prečo? Pretože konkrétne tento film natočil Ice Cube s ďalšími negrami tak trochu pre svojich. Ak sa náhodou ten film dostane k vám? V tom prípade dúfam, že sa budete baviť. Je dosť možné, že beloch nemusí pochopiť tento typ humoru. Mali by ste vidieť strýčkovu spálňu, kde s ženou prevádzajú negerský sex, s množstvom erotických pomôcok a zásadne sú pritom zhulený. Treba povedať, že pokiaľ nieste afro-američan, neskúšajte tieto veci doma. Zaručene vás to zabije. Neger vyslovuje: „Madr Fakr!“. Ale ako to povie hispánec? „Môôtě Fôôkě undôstres?“ Riky Martin je king 8) Od negerskej komédie by sa dalo očakávať, že tam bude plno boubelatých kakaových dievčat, množstvo Hummrov s 42-kami diskami a množstvom chrómovaných búchačiek. Opak je pravdou, tento film je naopak úplne v pohodičke, len s množstvom blbých kecov. Žiadne šialené prestrelky a žiadne auto naháňačky. Dalo by sa povedať, že tento film je nízko rozpočtový. Jediné zničené BMW-čko a spústa vyhuleného matrošu? Bagateľ! Na záver tohto komentu, už nevládzem po sebe čítať. Chcem len... HEHEHEhihi povedať, že tento model je fakt super. Strelil mi to Ice, hihi! Zaujímavý film - na jeden - nudný - zkurvený - piatkový - večer - KucKuc ... ()

me3x®

takto toto vôbec nie je moja parketa... to si váčne radšej pozriem Stifflera, alebo Klub sráčov, tam keď to bola blbosť, sa tak aj "herci" tvárili. Tým momentov, kedy by sa normálny človek mal smiať, som vážne veľa nenašiel, ak vôbec nejaké. Asi som sa mal pred tým schlastať, ale keďže to tiež nie je moja parketa, tak asi mi nie je súdené. Stotožňujem sa s komentárom: paascha. Aj keď * by som tomu dal, pretože podľa mňa existuje skupina ľudé, ktorí presne toto hľadajú. ()