Jedinou náplní života Amana Jukitera bylo psát si deník do svého mobilního telefonu a povídat si se svými imaginárními kamarády v imaginárním světě. Kamarád, Bůh imaginárního světa, Deus Ex Machina, vymyslel novou hru, která Jukitera nenechá stranou ani v reálném světě. Nejprve se mu v mobilu začnou objevovat zápisky jeho vlastní budoucnosti, čehož vykutáleně využívá a hned poté se dozvídá, že není sám. Je dalších jedenáct a všichni jsou součástí hry na život a na smrt! Zabij je všechny a staň se novým Bohem! (Zíza)

NyQyK

Anime boží už od začátku :3 dobrý námět, luxusní "psych"postavy :3 ale ten konec...Ten konec mě naštval lidi...Čekala jsem to úplně jinak, ale asi jsem to měla čekat , když už od začátu se to nedalo předvídat.. :D luxus :3 ()

Lucinda4

Mirai nikki mělo trochu od všeho. Akci, napětí, romantiku, skvělé záporáky i propracovaný příběh. S Yukim jsem měla problém jen ze začátku, poslední díly už mi byl sympatický. Rozhodně bych ho nehodnotila tak negativně, jak jiní tady. Rozuzlení se stupňovalo až do konce a že to stálo za to! Díky bohu, že i to šílenství Yuno se vysvětlilo. Jinak bych seriál hodnotila negativněji, protože jsem ji opravdu neměla ráda. Jen ten poslední díl, no.. Za ten prostě hvězda dolů. ()

sh3riff

Další anime kde hlavní postava pořád jenom bulí a je totálně k ničemu. Děj je kolem deníků kteří vidí do budoucnosti a uživatelé to využívají k vyhrání soutěže o božský status. Špatné je to ale v tom, že i když mají deníky z budoucnosti, nejsou schopni si to přečíst a budoucnost změnit. Animace hezká, příběh by nebyl špatný kdyby byl chytřejší. ()

RealGaze

To neumí žádný autor napsat slušnou hlavní postavu ? Tomuhle anime opravdu chybí jenom lepší Yukki a mohlo by se řadit mezi klasiky... Ale Yukki je patetický uplakánek, který jednoduše měl být první mrtvý. Devátá - Uryuu Minene je skvělá postava. To samé platí o Čtvrtém cajtovi a ani další držitelé deníků + Akise Aru nebyly zcela nudnými postavami. Samostatnou kapitolu představuje ukázková yandere Yuno. Koncept deníků budoucnosti se mi rozhodně líbil, takže bych toho ufňukance za normálních okolností přenesl přes srdce a dal 5*, ale hodně mě zklamal závěr, který byl takový hodně zmatený a mezi židlí a monitorem nenašel pochopení, takže průměrné 4* (70%). ()

10z10Recenze

Fůha, tohle byl teda zážitek. Už od prvního dílu mě Mirai Nikki chytlo a celé anime, jsem shlédl za jediný den, všechno šlo krásně a asi u 19-20 dílu, jsem si říkal, že pokud se něco fakt hodně nepokazí, bude to velice kvalitní počin. Jenže, bohužel, ono se něco pokazilo a to přesněji hlavní linka a všechny postavy. Tady je mi to vážně líto, protože toto anime mělo velký potenciál, místo toho, se tvůrci rozhodli, že v posledních cca 7 epizodách, kompletně změní děj a pravidla samotného světa, jen aby si mohli upravit plot, kvůli laciným twistům a hraní si na city. (SPOILER) Při sledování toho, jak ten ubrečenej idiot, zabil všechny svoje přátele, jen kvůli tomu, že mu ta jeho psychopatická holka, o které věděl, že jí nemůže věřit, řekla, že mu lžou, jsem měl chut prohodit počítač oknem (KONEC SPOILERU) To nás přivádí k dalšímu problému, tohoto anime. Jak už tu mnoho lidí, v recenzích zminuje, hlavní charakter, je naprosto příšernej, chová se nelogicky, pořád brečí, i v situacích, kde to vůbec nedává smysl, všem důvěřuje, ikdyž ví, že s ním vyjebávaj a POŘÁD DOKOLA, se vrací k tý yandere psychopatce. Bezesporu nejhorší mc, kterého jsem kdy v anime viděl. Slečna psycho Yandere, je postava, která tahá reálně celé tohle anime, už od začátku byla zajímavá, nepředvídatelná a člověk jen přemýšlel nad tím, co udělá příště, jenže i jí začal ke konci docházet dech a celé to rozuzlení s ní, bylo celkem slabé. Co se rozuzlení týče, tak celé anime, skončilo asi tak nejvíc obvious způsobem, že tím asi ani nechci plýtvat slovy. Z toho co jsem doted napsal, to vypadá, že tohle anime je extrémní garbage, ale opak je pravdou, bavilo mě to celou dobu, až na posledních několik epizod a užil jsem si to, postavy jsou zábavné, samozřejmě až na mc, mají zajímavé příběhy a celkově plot s tím viděním do budoucnosti, byl udělán velice zajímavým způsobem. Abych tak nějak shrnul, svoje pocity, prvních 19 dílů, jsou velmi kvalitní záležitost a vřele doporučuji, ovšem zbylých 7 dílů, je divná patlanina, co nedává smysl a boří svůj vlastní základní lore, i přes ten konec, ale doporučuji. 70% ()