Dejsifacku

Nejvíce vtipů o kokainu a děvkách, kolik se pravděpodobně dá do hodiny a čtvrt nacpat. Skvělý výběr "roasterů" v čele s úžasným Sethem McFarlenem. Škleb od ucha k uchu od prvních minut. ()

CrashONE

Banda lidí, která se snaží urazit Charlieho Sheena. Zasmál jsem se, 90 minut jsem se bavil. Ale furt jsem se nemohl dočkat na konec, který nakonec nastal. A stalo se to, v co jsem doufal, Charlie si z těch lidí nic nedělal a nakonec byl hrdinou on. Jeho řeč byla skvělá. 95% ()

koci

Neuvěřitelný! Skutečně královsky jsem se bavil. Ne že by všechny vtipy byly tak brilantní, právě naopak - velká část jich je tak umělých, šustivých, nevtipných, že se musíte smát falešnosti práce, kterou tyto celebrity dělají. Tolik falešných úsměvů, smíchů, potlesků a proslovů jsem dlouho neviděl. Tohle je potřeba vidět od začátku do poslední minuty, ne že něco vynecháte. Lži, nadávky, pomluvy... ta hra na svobodu vtipu a neurážlivost dochází v americké televizi tak daleko, že kope sama sebe do prdele. ()

sitmin

Vydařená akce, akorát by si to možná zasloužilo trošku lepší ansámbl komiků. Pozitivní překvapení je, že Mike Tyson ještě dokáže mluvit a i chodit! ()

jardas odpad!

Urážky, ponižování, tupá legrace a všichni se tomu smějí jak banda jednozáviťáckých tupounů. Nějak mi unikal smysl....Nedokoukal a smazal. 10 minut ztraceného času (víc už jsem nedokázal dát) ()

losmachos

Brutální smršť hlášek na mého oblíbence Charliho Sheena a všechny přísedící. Já se nárámně bavil a záverečné vystoupení hlavního terče byla jenom třešnička na dortu. Jo a na Miku Tysonovi je vidět, že dostal hodně ram do hlavy, když za 5 minutovej monolog nezvladl zapnout knoflik:-) ()

Oscary bude moderovat Méďa

Oscary bude moderovat Méďa

03.10.2012

No dobrá, jen skoro. Pětaosmdesátý ročník udělování výročních Cen Akademie dostal totiž na starost Méďův tvůrce Seth MacFarlane. Duchovní otec Griffinových (aka Family Guy) má za sebou opravdu dobrý… (viac)