Další sitcom Ivana Mládka. Tentokrát z nemocničního pokoje, kde pacienty z jejich poklidu nikdo a nic nevyvede. Ani lékaři, ani sestry, ani návštěvy, občas si zanadávají, občas se škrtí... (oficiálny text distribútora)

WANDRWALL

Výborné postřehy ze současného stavu společnosti, satira jak má být. Satira je kritika smíchem, a tu zvládá Ivan Mládek bravúrně. Díky za zábavu, i ponaučení, které jsi mi Ivane Mládku poskytl. Není moc lidí, co umí dělat vkusnou zábavu, a mezi ty, které v CR působí, tak Ivan Mládek patří...Sice jsem dlouho nebyl jeho obdivovatelem, ale dneska ho oceňuji o to víc, neb vím, jak málo lidí je schopno někoho pobavit, a jak je to obtížné. ()

igi B. odpad!

Prdel 22... %-o . . . To jsme se ale zase nasmáli, pane Senilek. Až se z toho igitátor jeden zakuckal... Větší sranda jsou offšem ty osoby a obsazení, na tom pražskym vršičku to zase musí všecko hýkat blahem, že... Tak zdvihnout nohu a pochcat gatě... °-[.. Howgh. - - - - - (Ze studijních důvodů okuknuto na >tývjó blablandoff< , hovnocení 26., kuckmentář zde zaku(c)kaný jako třetí - 8.9.2011) ()

Maynard.

Tohle si myslím, že je pod úroveň umělce jménem Ivan Mládek. Takovýhle pořady sou hodný tak "komického" duo Suchánek a ted druhej jeliman. Mládek měl dycky co nabídnout, jeho vtipy a pořady mě dycky bavily a rozesmívaly. Ale tohle už je prostě moc. Je teda pravda, že už ani letos na jevišti (Open Air Trutnov) to nebylo to pravé ořechové. Takže si tak nějak myslím, že prostě Ivan stárne. Netuším, esi potřebuje ještě nahrabat nějaký money na důchod nebo esi je prostě rád, když se může ukázat před lidma. Ale člověk by měl mít svoji hrdost a vědět, kdy je ta nejlepší chvíle přestat nebo alespoň zvolnit a dělat to, co umí nejlíp. No, ale abych nebyl uplně kritickej, tak sem se párkrát zasmál, páč nějaký džouky se prostě sem tam povedou. Navíc je příjemný vidět tuhle téměř komplet partičku pohromadě. Ale do ničeho dalšího bych se už bejt na tvým místě Ivane nepouštěl... ()

D.Moore

Nějaký typicky mládkovský (a tedy dobrý) vtip se občas urodil a nedělalo mi potíže se jednou za čas podívat na další díl, nicméně žádná sláva to není, humor je mnohdy dost chatrný a o scénáři prakticky nemůže být řeč - vždy se nějakých dvacet minut tlachá o čemkoliv a teprve pak se ke slovu dostane "zápletka", podle níž se ten který díl jmenuje. Cyranův ostrov byl lepší - jistě také proto, že v něm hrál Ivo Pešák (který se tady objevil jen v prvním dílu a očividně mu moc dobře nebylo). ()

Rattlehead

Ze začátku mě to celkem bavilo, ale pak šla úroveň dolů. Občas je vyloženě vidět, jak Mládek vaří z vody a dobrý vtip prostě zoufale chybí. Poslední díl bez jakékoliv závěrečné pointy. Potěšila Libuna - pěkná baba. Oproti americkým sračkám slušné, ale na Mládka celkem slabota. Můj jubilejní tisící komentář. ()

• Celý seriál se odehrává pouze v nemocničním pokoji, kromě krátkého záběru na úplném konci třetího dílu. Hrad na záběru je Střekov a město v pozadí Ústí nad Labem. (hrnpol)
  • Název seriálu Noha 22 je slovní hříčkou odkazující na román „Hlava XXII“ od Josepha Hellera. (Cenobita)