Poslední chlap

• USA Last Man Standing (viac)
USA, (2011–2021), 70 h 32 min (Minutáž: 20–22 min)

Tvorcovia:

Jack Burditt

Tim Allen, Nancy Travis, Molly Ephraim, Kaitlyn Dever, Hector Elizondo, Christoph Sanders, Alexandra Krosney, Amanda Fuller, Luke Andrew Kruntchev (viac)

Mike Baxter je šťastně ženatý otec tří dcer, který si připadá jako podivín, protože se snaží neztratit svou mužnost v domácnosti plné žen. Mike se snaží uniknout všem ženským dramatům, která se doma odehrávají, a hledá hřejivou mužnou náruč ve svém zaměstnání v obchodě Outdoor Man – obchodě se sportovním zbožím, kde zastává funkci marketingového ředitele. Vyžívá se také ve svém vlogu Outdoor Man, který používá jako kazatelnu pro své názory – které často nemají nic společného se zbožím v obchodě. Když má prodávat horská kola nebo kajaky, nakonec se nějakým způsobem rozpovídá o životním prostředí, zdravotnictví, politice nebo o jakémkoli jiném tématu, které ho napadne. (Disney+)

Recenzie používateľa Petr.Kocfeld k tomuto seriálu (11)

Poslední chlap (2011)

Par epizod jsem videl.Tim Allen je zde komicky a vcelku dobry.Nancy Travis zde je jako jeho manzelka taky dobra.Plus zde ma 3 pubertalni dcery a svou praci v obchode s rybarskymi potrebami zvlada narozdil svych dcer skvele.Hodnotim 4 hvezdami.Tento sitcom je skvely.Mel velky uspech a Tim Allen hraje zde obdobu serialu Kutil Tim z 90.let. ()

Poslední Halloween (2011) (S01E04)

Nancy Travis zde jako pirátská princezna a Tim Allen zde jako voják a důstojník si ode mě zaslouží 3 hvězdy.Celkem pěkný díl.Tento Halloweenský díl byl dobrý.Dávám 60 procent.Dcera zde oblékne oblek Garfielda a nechybí zde hrabě Drákula a jeho žena v podobě sousedů Tim Allena a rodiny Baxterovi. ()

Ochrana domu (2011) (S01E07)

Mike Baxter(Allen)zkouší na svém domě u svých hlavních vchodových dveří alarm,který má jeho "hlas",což se však nelíbí jeho manželce a jeho 3 dcerám.Později Mike pozve k sobě domů všechny sousedy a později je Mike v restauraci a dívá se potom doma na sportovní přenos.Ten alarm přitom zkouší kvůli tomu,že má naproti "neobvyklé" sousedy. ()

Baxter a synové (2012) (S01E18)

Mike se setká se svým otcem.Ke konci epizody se dokonce poperou.Tato epizoda není špatná.Dávám 3 hvězdy.Epizoda se mi líbila.Hlavně výkon Tima Allena. ()

Šikana (2013) (S02E08)

Docela dobrý.Rodinka Baxtrova zde řeší zimu po svém.Mike(Tim Allen)zde vaří pálivou chilly omáčku.Vanessa si zde trochu zpívá.Jedna z dcer řeší vztahy ve škole i doma.Domnívá se totiž,že její přítel by mohl být gay.Přítel nakonec přijede na motorce a Mikeovi přiveze pivo.Mike a Vanessa si nejprve myslí,že jednu z dcer ve škole šikanují."Bullying" je anglicky "šikana". ()

Rodičovský dozor (2015) (S05E02)

Vcelku dobrý,ale má to ale i slabší chvíle...Tim Allen a Nancy Travis to však docela zvládli.Sekundující herci jsou zde taky dobří a komika a scénář jsou dobré. ()

Rebelka (2015) (S05E09)

Tato epizoda je pěkná.Na začátku této epizody se rodina Baxterova sejde v kuchyni  a vaří tam.Mike(Tim Allen)dělí přitom svůj život mezi práci a mezi rodinu.Rodina Baxterova má 3 dcery a Mike je trochu "hlupák".Tento seriál je výborný.Dávám tomuto dílu 3 hvězdy. ()

Den blbec (2017) (S06E21)

Ale jo,bylo to dobrý.Docela se mi to líbilo.Hlavně výkon Tima Allena a Nancy Travis.Dávám 3 hvězdy.I video,které nahrává Mike Baxter(Tim Allen)bylo pěkné.Jinak bylo téma stěhování do jiného bytu.Viděno v angličtině bez titulků.Hodnotím 65 procenty. ()

Kuchařská soutěž (2020) (S08E15)

Tento díl je celkem pěkný.Tim Allen zde docela září.Komický a zajímavý díl.Nancy Travis září docela taky. ()

Jako pavouk (2020) (S08E16)

Ale jo,pěkný.Do domu Baxterových přinese dívka(kamarádka rodiny Baxtrovy)pavouka v terárku.Mike(Tim Allen)si neodpustí for,když příjde domů z práce a onoho pavouka uvidí v terárku na stole.Tento díl je pěkný.Dávám mu 3 hvězdy a 60 procent. ()

Bowling (2020) (S08E19)

Tato epizoda je pěkná.Dávám 3 hvězdy a 60 procent.Viděl jsem ji v angličtině.Rodina Baxterova zde hraje bowling.Jinak Mike(Tim Allen)mluví v této epizodě v kostele s katolickým knězem.Mike taky má doma jistou čínskou dívku,které však moc nerozumí,co mu povídá a když se ho zeptá,zda zná nějakého Čínana,řekne jí,že zná Jackieho Chana. ()