Poslední chlap

• USA Last Man Standing (viac)
USA, (2011–2021), 70 h 32 min (Minutáž: 20–22 min)

Tvorcovia:

Jack Burditt

Tim Allen, Nancy Travis, Molly Ephraim, Kaitlyn Dever, Hector Elizondo, Christoph Sanders, Alexandra Krosney, Amanda Fuller, Luke Andrew Kruntchev (viac)

Mike Baxter je šťastně ženatý otec tří dcer, který si připadá jako podivín, protože se snaží neztratit svou mužnost v domácnosti plné žen. Mike se snaží uniknout všem ženským dramatům, která se doma odehrávají, a hledá hřejivou mužnou náruč ve svém zaměstnání v obchodě Outdoor Man – obchodě se sportovním zbožím, kde zastává funkci marketingového ředitele. Vyžívá se také ve svém vlogu Outdoor Man, který používá jako kazatelnu pro své názory – které často nemají nic společného se zbožím v obchodě. Když má prodávat horská kola nebo kajaky, nakonec se nějakým způsobem rozpovídá o životním prostředí, zdravotnictví, politice nebo o jakémkoli jiném tématu, které ho napadne. (Disney+)

Recenzie používateľa p.a.douch k tomuto seriálu (2)

Poslední chlap (2011)

Začátek pomalejší, ale pak se první série rozjede a seriál si zachovává celkem vysokou úroveň prvních šest řad. Už po první řadě dojde k jedné zásadní změně, kdy je odejita Alexandra Krosneyová. Další zásah do obsazení nastal po šesté sérii, kdy se seriál přesunul od ABC pod křídla 20th Century Fox TV. Do znovu rozjetého seriálu již nenastoupila Molly Ephraimová. Ani jedna změna nebyla podle mě k dobru seriálu. Jejich nástupnice zkrátka nenavázaly plnohodnotně na působení původně obsazených hereček. Jak jsem již psal prvních šest sérií má podle mě vyšší úroveň. V posledních třech řadách se seriál zbytečně věnuje citovým výlevům dcer a jejich problémům. Zkrátka na Kutila Tima tento seriál nedosáhl, ale strávil jsme u něj příjemný čas. Tak díky Time. ()

Stínování (2017) (S06E22)

Labutí píseň Molly Ephraimové v tomto seriálu a za její souboj a závěrečný taneček dávám hvězdu navíc. Její náhrada v dalších řadách mi do role tak nesedí. Škoda. ()