Televízna hviezda Jules (Cameron Diaz) a jej partner Evan (Matthew Morrison) prichádzajú na to, že život vo svetle reflektorov je absolútne nič oproti tehotenstvu. Premúdrelá detská spisovateľka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svoju vlastnú medicínu, keď s ňou začnú mlátiť hormóny. Jej manžel Gary (Ben Falcone) sa snaží, aby ho neprevalcoval vlastný otec - alfa samec, ktorý čaká dvojičky so svojou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker). Rosie (Anna Kendrick)a Marco (Chace Crawford) sa musia popasovať s otázkou: Čo robiť, keď prvé tehotenstvo príde skôr než prvé rande? Fotografka Holy (Jennifer Lopez) sa chystá na cestu okolo sveta, aby adoptovala dieťa. Jej muž Alex (Rodrigo Santoro) si týmto nápadom nie je tak istý a snaží sa svoju paniku zvládnuť v skupinke zaslúžilých otcov, kde platí základné pravidlo: "Žiadne odsudzovanie!" Každému sa predsa niekedy stane, že mu spadne dieťa do záchodu alebo zje cigaretu, prípadne vyzdvihne z jaslí cudzie dieťa. (TV Markíza)

Pavita

Film postrádá kouzlo které od tohoto žánru čekáte.Musim říct že během filmu jsem se nudila a čekala až bude konec. I přes snahu hereckého obsazení nebyl film vtipný ani dojemný ani nic podobného. Děj byl dost předvídatelný. ()

Chip89

Spousta známých tváří nezajistila kvalitu filmu. Ale jo pár vtipných scén se tam našlo, i když šlo vcelku o nic. Žádná převratná zápletka nebo pointa, ale pokud člověk nemá chuť přemýšlet a jen se prostě zasmát, tak na to je tenhle film dělaný. Dávám nějaký 60% a třeba si ho za pár let pustím znovu pro pobavení:-) ()

wolfkodlak

No :) na to že sem šel do kina sp řítelkyní na nějakej dobrej film a byl jsem jedinej chlap v celém sále, tak jinak to byl celkem dobrej film dá se to :) ()

Oonika

Nooo, nemá asi cenu řešit, že se mi u toho filmu akorát tak plašily hormony... :-D Každopádně jsem se bavila.. Ale opravdu je to film jen pro ženy, jinak ani nedoporučuju... ()

Sentax

Z veľkej časti predvídateľný scenár však raz za čas dokáže niečím milo prekvapiť. Občas fajn momentom, potom výkonom čo len menšej hviezdičky a celkovo presvedčením, že sa zišla dobrá partia. Cameron Diaz si mohla na kvázicomeback však ťažko zvoliť väčšiu stávku na istotu – sama film neutiahne a tu sa mohla aspoň zviezť na ostatných. Od tých zvučných hereckých mien som proste čakal viac. Je to nakoniec znesiteľný priemer aj na úrovni mozaikových filmov. No druhý raz si ho tak skoro nepozriem. ()

E lan

Špatná komedie, které chybí především vtipný scénář, dobré herecké výkony a jakákoli pointa. Dvě hvězdičky dávám jen za jednu jedinou vtipnou scénu, která mě opravdu dostala. ()

mira.l

Solidní antikoncepce. Aneb jak s celkem atraktivním ženským obsazením ( Anna Kendrick, Elizabeth Banks, Cameron Diaz, Brooklyn Decker, Jennifer Lopez) stvořit naprostou hovadinu o ničem, kdy jediná, které bych v tom těhotenství moh trochu fandit a doufat, že jí to s Marcem vyjde, byla Anna Kendrick, která o dítě záhy přišla. Ostatní mi byly ale naprosto ukradený a ani nevím, která víc. JLo s adopcí černé dásně? Nebo ten zbytek? Ono je to asi jedno. Jedna hvězdička za ten ansámbl. Ale jinak škoda mluvit. ()

Judy24

U tohohle filmu existuje pár problémů, které tam byly ještě dávno předtím, než se rozhodlo o obsazení. Zaprvé je to fakt, že je o těhotných/rodících/odroděných ženách a jejich mužích, což pochopitelně zajímá sice skoro každého z nás, ale rozhodně ne všechny najednou a pokud nejste jedna z těch tří kategorií, pak pravděpodobně jen naivní holky, které sní o dětech jednou v budoucnu (jako já), nebo naopak ženy, které už k tomu mohou zaujmout postoj z odstupem, se na něj dokáží podívat vcelku (pokud jsem nějakého muže urazila, tak se omlouvám). A je tu ještě druhý problém - naprostá klasika - u filmu, kde se koukáme na více příběhů v jednom. Platí, že prostě všechny linky nemůžou být v žádném případě stejně (ideálně dobře) zahrané a stejně zajímavé. Takže mně se třeba dost líbili Anna Kendrik s Chacem Crawfordem (zejména ten Chace, ale to je jedno...) a měla jsem pocit, že je tvůrci okradli o spoustu zajímavého, co se s nimi ještě dalo vymyslet. Pak se mi (a to mě šokovalo) líbila Jennifer Lopez i se svým manželem Rodrigem Santorem (zejména ten Rodrigo, ale...) a dokonce jsem se usmívala u hromady "venčících" tatínků. Ale na druhou stranu Cameron Diaz se svým umělým břichem zklamala, Matthew Morrison jí vůbec nepomohl a Elizabeth Banks se s Brooklyn Decker opravdu hodně snažily být super vtipné nastávající maminy a fakt hrozně jim to nešlo. A proto - jelikož moje plánované hodnocení kolísalo během filmu mezi dvěma až čtyřmi hvězdičkami, končím milosrdně na třech...s extra odřenýma ušima... ()

Lilien

ani kopec známych či menej známych tvári nepomohli tejto komédii. Zbytočne dlhá stopáž, málo vtipných scén proste podpriemer medzi komédiami. Ale pokiaľ sa chcete vyhnúť reklamám či milióntej repríze S tebou mne baví svet či Sám doma a chcete sa trošku odreagovať tak prosím. ()

TommyDiamond

Hromada hollywoodských hvězd ve filmu, kde vypuklo šílenství zvané Baby Boom. Všichni chtějí děti. Všichni budou mít děti. A kdo je mít nebude je aut. Všechny radosti i starosti než očekávaný i neočekávaný potomek přijde na svět nejdete zde. Vtipné, pohodové a nenáročné. Dám tři hvězdy. ()

DadysGirl

Tohle podle mě nemůže chlapa bavit... I pro mě to mělo slabší chvilky... Ale přeci jen je mi mateřství nějak podvědomě blízké a je hezké, že někdo ukáže (sice formou nenadchne-neurazí, za chvíli zapomenu) různé stránky toho co čekat... :) ()

Dashiella

V poslednej dobe sledujem veľa filmov s označením "romantická komédia" a drvivá väčšina z nich by mala niesť skôr podtitul "trápna zlátanina" či "absolútna vôbec nie že vtipná či originálna slzavá dojáčina", ak nie priamo "strata času". Ak raz ten žáner určujú emócie a vtip, tak to tam má byť, najmä ten vtip. Som si istá, že to nebolo mojím duševným rozpoložením ani mojou maternicou, ale smiala som sa dosť často, skutočne častejšie než pri iných kvázi rom-comoch na štýl "ako šukať Milu Kunis/Natalie portman/XY na sto spôsobov". Línia s Cameron ma občas otravovala, ale je otázne, či to bolo jej výkonom alebo zle napísanou postavou. Každopádne inokedy naozaj úprimne chválim dialógy a výkony (Rebel Wilson for the win!). Ľahké, vtipné, logické, emočné. A neuchechtnúť sa pri poslednej scéne, kedy vidíme Dennisa Quaida v situácii v akej ho vidíme, je podľa mňa nadľudský výkon. ()

jafuska

Komedie, která se mi vůbec nelíbila, dějové velmi slabé, humor žádný, až spíše trapný, různé postavy v dějové linii a fázi těhotenství které si hlavní hrdinové projdou, měla jsem si vybrat jiný film, a udělala bych mnohem lépe ()

Mara12

Těhotenský brainwashing made in USA. Bez děje, bez romantiky, bez humoru. Za to s hvězdným obsazením (finanční krize zřejmě dolehla zpožděně i na Hollywood, jinak si nedovedu vysvětlit, proč tolik známých tváří kývlo na takovou pakárnu). ()