Z dielne Walt Disney Animation Studios a režiséra (víťaza Emmy) Richa Moorea prichádza nadupaná akčná adventúra Ralph Rozbi-to.  Ralph je už unavený každodenným rozbíjaním a ničením a jeho rola zlého muža ho frustruje čím ďalej tým viac. Desaťročia žije Ralph v tieni všetkými milovaného Oprav-to Félixa, toho dobrého chlapíka, hviezdy hry, ktorý vždy zachráni deň. Ralph vezme osud do svojich masívnych rúk, opustí vychodené cestičky a pustí sa do nového dobrodružstva, ktoré rozohrá úplne nový hru.
Film na motívy jednej z veleúspešných arkádových hier Vás zavedie do zákulisia hráčskych postavičiek a netradičných osudov. (Saturn)

Vykuk

Obrovské zklamání, nuda střídá nudu, protivné postavy, prostředí, zápletka.. pro děti asi dobré, ale jinak těžce zklamán, ani účast několika známých figurek z mého mládí film nezachránila. ()

mark9th

Velmi zabavne a originalne. Tvorcovia perfektne zvladli koncept videohier. Vizualne je to parada, ale to by mala byt u animakov samozrejmost a preto mna najviac prekvapil samotny pribeh a jeho spracovanie. Neokukanym humorom a hlaskami to len srsi a hlavnej netypickej dvojke to naozaj slusi. Poviem vam, toto nie je len taka obycajna rozpravka :). ()

Mugs

Nečekal jsem, že to bude až tam moc pro děti, ale i přes to poměrně kvalitní zábava. Cením hlavně kvalitní nápad. Škoda jen, že nepřidali více známějších postav z her našeho mládí, ale i to se kvůli právům dá pochopit. ()

darthvader77

Inu já bych to nesrovnával se Shrekem, ale s Toy Story. Je mu to velmi podobné, v Toy Story byly oživlé hračky, zde jsou oživlé hry. Příběh originální a zábavný, postava Ralfa perfektně udělaná spoustu milých vtípků (například scéna s tím rotačákem, čokopsi atd), vizuálně perfektní a ostatní postavy jsou roztomilé. Oceňuji tak svižnou akci i to že děj je furt v pohybu. A ano bez záporáků klaďasové nemají smysl. Pro mě je tohle nejlepší animák roku. ()

pekas

Možná tenhle film nenadchne každého. Ale já jsem z něj naprosto u vytržení. Tak originální kousek tu dlouho nebyl. Reilly hlavního hrdinu skvěle dabuje, odkazů na super hry minulosti je plno a skákající Felix je k nakousnutí. Dlouho jsem, aspoň pokud si pamatuju, nevytáhl známku nejvyšší. Dnes mám k tomu příležitost, kterou si nenechám ujít. 100%! ()

MaxForValue

Obsahovo nápadité, animácie pekné, myšlienka pútavá, avšak celý film zlyháva tam, kde by mal práveže upútať, na postavách. Vytvoriť si k nim vzťah je prakticky nemožné, keďže nie sú tak "cute", ako v iných dielach. Zbytočne dlhá stopáž je tiež na škodu, hluchých miest je vo filmu na takýto animák až príliš. 3*. ()

boombang

I přes tu velkou dávku infantility a moji neznalost většiny her, na něž se tu odkazuje, musím říct, že Disney už definitivně dohnal Pixar, co se nápaditosti a zpracování týče. Jen toho humoru bylo trochu méně, ale jelikož se jedná hlavně o PC humor, tak je chyba hlavně na mé straně, protože mne to herní šílenství víceméně minulo - kromě Pacmana a autozávodů.. ()

Lumpus

Ouuuuuuuu tak tohle se vyplatí vidět, už dlouho jsem nebyl u animáču tak dojatý. Fakt hodně pěkné-- Vanilopka go go go :) ()

Fenris 13

Úžasné! Po shlédnutí filmu jsem měl obrovskou chuť zapařit jakoukoliv videohru. Nádherné, skvostná grafika a příběh nacpaný emocemi. ()

Barghest

Kdybych měla hodnotit pouze vizuální stránku, šla bych na plný počet. Autoři použitých nápadů si zřejmě půl roku dávali houbičky k snídani. Tady se fantazii opravdu meze nekladly. Jenomže tomuto snímku chybí jedna podstatná věc a tou je příběh. Rádoby šarvátka o změně společenského statutu působí jako zteřelá natažená žvýkačka s uspávacími účinky, které na mě v půlce filmu dolehly. ()

hynn3k

Ve finále to není až tak moc o hrách, jak jsem čekal, ale i tak jsem se celou dobu přiblbe usmíval. Rozhodně jeden z nejlepších animáků poslední doby, kterej se nenutí být vtipnej - on prostě je. ()

Scelleton

Samozřejmě dobrý nápad ze světa her, lehká nostalgie apod., skvělé zpracování, celkem slušný příběh a humor také není špatný. Bohužel, a je to špatný zvyk u většiny dnešních animáků, se dnes stále opakuje stejný systém. Nejdříve se seznámíme se světem (tato část byla perfektní), poté se objeví zápletka, ta se začne řešit a když už vše vypadá skvěle, něco se posere/kazí a to většinou díky chování hlavního hrdiny, které je nesmyslné, nesedí do charakteru a víme, že se tak za deset minut hrdina stejně omluví a zjistí, že to blbost byla. Díky tomu nás čeká nesmyslné rádoby dojemné rozhovory, které nás poučí o životě a přidají nám nějakou tu moudrost apod. Proto jsem musel hodnocení kriticky snížit, protože tohle na filmech opravdu nesnáším. Podobně to probíhalo i u čtvrtého dílu Doby ledové. ()

Raubíř Ralf dostane pokračování

Raubíř Ralf dostane pokračování

02.07.2016

Disneyovské animáky jsou momentálně na vrcholu sil. Ledové království i Zootropolis se líbily divákům i kritikům a došly si pro miliardové tržby, což je u originálních projektů nevídaný triumf. U… (viac)

Raubíř Ralf hraje dál

Raubíř Ralf hraje dál

14.07.2015

Od premiéry disneyovského animáku Raubíř Ralf už uplynuly téměř tři roky. John C. Reilly (Strážci Galaxie) tehdy namluvil videoherního záporáka, který se chce stát hrdinou, a byla z toho téměř… (viac)

Oscars 2013 - výsledky

Oscars 2013 - výsledky

25.02.2013

Letošní udělování cen Akademie máme za sebou. Diváci i přímí účastníci slavnostního večera zřejmě přežili ostrý humor letošního moderátora Setha MacFarlanea. Kromě tradičního vzpomínání na ty, kteří… (viac)

Zlatý glóbus 2013 - výsledky

Zlatý glóbus 2013 - výsledky