V ranom veku ťažkým osudom skúšaná Lucia sa po úniku z pazúrov bezcitnej skupinky nemilosrdných ľudí nečakane ocitá v opatere sestier sirotinca Sv. Márie. Po desiatich rokoch prichádza do domu svojich mučeníkov, aby sa raz a navždy zbavila monštier, ktoré ju od detstva prenasledujú. Napriek tomu, že má po svojom boku najlepšiu priateľku Annu, nebude to také ľahké, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Anna totiž vždy pochybovala o reálnosti Luciiných historiek, pričom samotné preludy pripisovala jej zlému psychickému stavu. Nepotrvá však dlho a uvedomí si, že pravda môže byť v niektorých prípadoch bolestivejšia, ako by sa človek mohol domnievať. (*CARNIFEX*)

Martin29

Viděl jsem původní Martyrs (dokonce mám doma i originálku) a hodně se mě líbil přesto bych tento remake neodsuzoval. Srovnávat původní krvavý s touto předělávkou je asi tak jako srovnávat Rec s Quarantine.Uznávám, že to není tak krvavé což se dalo čekat přece jen Francie a Usa je v hororech někde jinde, ale nevadilo mě to. Hodně se mě líbil konec,který mě zde pasoval více než v původním filmu kde se ta ženská zastřelila a byl konec. Na to, že Goetzové mají za sebou jen 1 film to není tak špatné. Nejlepší komentář Mrs. Blue Je jasné, že kdo nemusí remaky dá tomu odpad nebo níže,ale já s němi problémy nemám takže nevidím důvod proč to hateovat ()

Deacon59

Půl filmu zkopírováno z originálu a půl filmu se tvůrci snažili o jakous takous invenci která stejně vyšla do ztracena. Naprosto zbytečný film. ()

Kaylar

K remakům se vždy snažím přistupovat nezaujatě a nesrovnávat je přespříliš s původním snímkem. Zde bohužel je mé hodnocení o hodně níže, než jak jsem ocenila francouzský originál. Víc než dvě hvězdičky dát nemůžu. Bilanci příliš nevylepšila ani miska zmrzliny, kterou jsem během filmu zkonzumovala, a to je co říct... Zdráhám se říkat o nějakém filmu, že je nudný, nicméně zde jsem postrádala jak atmosféru, tak napětí. ()

leafroller odpad!

Stejně jako Hostel, Podezření nula nebo Gothika ukazuje i tento film něco, co je podle mě v dnešním světě naprosto reálné. A podle mě by měl být zakázán stejně jako třeba podpora nacizmu. Úchylů a perverzních prasat je na světě už tak dost, proč je tedy inspirovat. ()