Paddy

• Veľká Británia Paddy
všetky plagáty
Animovaný / Rodinný
Veľká Británia, 1995, 26x14 min

Animovaný příběh chlapce Paddyho, který překazil štěkání a mňoukání svým zvířecím kamarádům. (oficiálny text distribútora)

Kri-kri

Tento animovaný seriál mě v době jeho premiéry na ČT jaksi minul, takže tentokrát nostalgie zafungovat nemůže. Dějově je to na mě až příliš infantilní a nebo já už jsem na podobné seriály příliš starý. Jednu hvězdičku dávám za docela chytlavou českou úvodní znělku, druhou pak za nevšední český dabing v poněkud nezvyklém obsazení. Přece jen slyšet v dabingu Štěpánku Haničincovou je vyloženě unikát a potěší i Kopecký, Císler nebo dětští dabéři Bürger a Křemenová. Ještě bych opravil, že seriál je belgicko-francouzský a vznikl roku 1988. 30% ()

Mylouch

Přes únavně překotný spád děje bez dramatického zvolnění se díky civilnosti, podpořené nikoliv dokonalým ale nadprůměrným dětským dabingem (+ mistři Císler, Lipský, Kopecký), jedná o slušný seriál. Jen s výtvarným zpracováním a odpuzující ♫ písničkou se v silné konkurenci české klasiky nedokážu smířit. "Až jsem si z toho vykloubil brko a nemůžu pracovat." ()