Hluboko v lesích

• Chile En las afueras de la ciudad (viac)

Jsou dětmi drogového dealera, který je zneužíval. Jejich budoucnost je černá. Čeká je totiž jen krev, bída a slzy. Jejich otec a jeho přátelé jsou totiž lidské zrůdy... Dvě dívky a mentálně postižený mladík Manuel vyrůstají ve venkovské chatrči se svým násilnickým otcem Felipem. Ten v minulosti utopil v lavoru svou manželku a matku dívek a teď se jeho zvrhlé chování plně otočilo proti jeho dětem. Chlapce krmí syrovým masem a zavírá ho do boudy v lese, dívky znásilňuje a mučí. S jednou z dívek má dokonce dítě. Felipe se živí jako překupník drog a pracuje pro místního mocného drogového bosse, dona Costella. Jednoho dne se u Felipeho chatrče objeví dva policisté, kteří přijeli prověřit udání, že zneužívá své dcery. Felipe policisty zabije motorovou pilou. Dívkám a Manuelovi se však podaří uprchnout. Po vraždě policistů se Felipe obrátí o pomoc na dona Costella. Ten ho pošle na autobusové nádraží, aby tam počkal, až mu pošle peníze, aby mohl zmizet. Felipe však na nádraží zastřelí jednoho z cestujících, a tak ho zatknou policisté. Dívky a Manuel zatím prchají do hor, kde má Felipe druhou chatrč. Don Costello však neví, kam Felipe ukryl drogy, a tak na něj ve vězení pošle zabijáka, který z něj má informaci o drogách dostat a následně ho zabít. Felipe ale zabijáka vyřídí, proto Costello dává pokyn, aby jeho lidé našli dívky a dostali informaci o drogách z nich... (TV Prima)

Malcolm337 odpad!

tak ok ted budu citovat tu pulhodinu na kterou jsem se vydržel dívat: ach ahchhca achcch ahchc kur*va pí*a achcca ahccha ahc ku*va dě*ko nas*at ach achch ahaaa uaaa kur*va pí*a.... a to bych mohl pokračovat, jakákoliv konverzace je založena na hekání, vřízskání a nadávkách která pokračuje nonstop bez přestávky a to nemluvim o absolutne nelogickém obsahu rozhovorů... Ne děkuji tuhle debilitu už nikdy nechci vidět. ()

Unrealik odpad!

Amatérsky působící blbost. Mám krvavé filmy rád, jenže musí mít nápad. Ale uvažoval jsem o jedné hvězdičce - za hudbu, která byla docela fajn. ()

Peddro odpad!

Naprosto nelogický nesmysl!!!!! Je absurdní, aby dva policisty se zbraní zabil jeden muž s motorovou pilou..Ani jeden z policistů jej nezastřelil, přestože byl v malé vzdálenosti a policisté pravidelně trénují střelbu.. ()

Pokri

Čilské horory sú síce pomerne brutálne, ale zároveň ich spája aj to, že sú dosť nudné. Ak práve nestrieka krv alebo sa neznásilňuje, tak sa v podstate nič nedeje. Chýba poriadny príbeh, chýba napätie, no úplný prepadák to nie je. ()

Thomrius

Opravdu film, který nemusím nikdy vidět znovu a nebo až zapomenu, co za slátaninu tohle je. Stále se opakující slova "drogy, děvko, strašák a hlavně a epické JÁ TĚ ZABIJU! Film, kde je každý nejtvrdší gangster kde by ani Clint Eastwood neprdnul. Opravdu, to je dost o ničem, 1* za hezké herečky a druhá hvězda ta tu depresi, kterou film přináší. 35% 2* ()

nolitimere

Celkom slušná B-čková ,, bloody ,, úchyláreň z Chile!!! ktorá by mala predpoklady na vyššiu ligu /... americkú verziu som ešte nevidel a len dúfam , že hu Patrik tak nedoku*vil ako túto - tá kamera , strih + ďalších veľa veci to je strašné / , lenže to by hu musel režírovať niekto iný a nie grambla. ()

Final

Představte si tu největší hovadinu, jakou může žánr horror rape and ravange nabídnout. A teď si představte, že tenhle film zbavíte všech logických prvků. Do hlavní role obsadíte dvě krásky, které celý film potáhnou jen svým vzhledem a zbytek obsadíte bezdomovci a blbci, kteří vám přijdou pod ruku. Takový blbců, kteří prostě udělají co se od nich chce a nebudou přemýšlet nad tím, jestli to má smysl nebo ne. A teď si představte, že film je tak nízkorozpočtový, že si nemůžete dovolit i průměrné triky, takže většinu brutálních scén sestříháte tak, aby vlastně nebylo nic vidět. A teď si představte, že tenhle film bude mít stopáž téměř 100 minut. Už jste vyděšení? Měli byste být, protože dokoukat tenhle film do konce je horror sám o sobě. A závěrečné rodinné shledání se dá přirovnat pouze ke kakaové skvrně velikosti mexického dolaru. ()