Nešika

• USA Awkward.
USA, (2011–2016), 32 h 16 min (Minutáž: 19–42 min)

Tvorcovia:

Lauren Iungerich

Hudba:

Brad Breeck

Ashley Rickards, Beau Mirchoff, Jillian Rose Reed, Brett Davern, Nikki DeLoach, Molly Tarlov, Desi Lydic, Mike Faiola, Greer Grammer, Jessica Lu (viac)

Vtipná a chytrá komedie s fenomenálním obsazením nových tváří MTV. Hlavní hrdinkou nového seriálu je patnáctiletá Jenna Hamilton, kterou ztvárňuje známá herečka Ashley Rickards. Pubertální středoškolačka se zrovna nachází v bolavé fázi dospívání a čekají na ni první zákeřné nástrahy lásky. Její život se však zcela zásadně začíná měnit po trapné nehodě. Ženský hlas vypráví v první osobě a humorně zachycuje zážitky spojené s dospíváním.

Druhá řada komediálního seriálu MTV dál sleduje události v životě Jenny Hamilton, pubertální středoškolačky, která se vinou nešťastné nehody potýká se stigmatem dívky, která se pokusila spáchat sebevraždu. Chytře a humorně podané zážitky ze života dospívající dívky, která řeší typické těžkosti teenagera, milostné trable, přehodnocuje vztahy s rodinou a současně prochází úžasnou proměnou, která se samozřejmě neobejde bez úsměvných přešlapů.

MTV uvádí třetí řadu úspěšného komediálního seriálu Nešika. Hlavní hrdinka Jenna Hamilton nastupuje do prvního ročníku na univerzitě Palos Hills High a zatímco společenský život Ming a Tamary jen vzkvétá, Jenna má pocit, že zůstává jaksi pozadu a žije pouze vztahem s Mattym. Začíná se ptát, zda na ni v životě čeká také něco víc. První rok na vysoké přinese navíc Jenně do života vlnu překvapení a změn, které mohou mít nesmazatelný vliv na její budoucnost a nečekaná smrt spolužáka ji přiměje přemýšlet o síle ztráty, o smutku a tajemství, které skrývá před Mattym... (oficiálny text distribútora)

jony5

Snáď prvý normálny seriál od MTv o babe ktorá zažíva samé nepríjemnosti z prostredia high shool. K tej cenzúre seriál zrejme davaju na MTV dopoludňajších hodinách. Klajúca mládež v škole to by bolo žalôb. ()

SnOuWeX

Musíte se na to dívat, jako na film pro TEEN a místy Vám to bude připadat i vtipné. Každopádně je zde pěkně vidět, že amíci jsou fakt povrchní kokoti. A když nemáte na sociální síti alespoň 300 přátel, tak raději choďte kanálama. Po druhé serii nemám potřebu sledovat dál. ()

little_kitty

Hlavnú hrdinku Jennu si človek zamiluje. Je pekná, milá, vôbec nie hlúpa len má stále smolu. A s tým sa mnohé dievčatá vedia stotožniť. Tiež jej rozhodnutia a postoje sú v celku realistické. Pilot je trochu nudný ale už od druhého dielu ma seriál poriadne chytil. Prechádzam práve 3 sériou a stále ma to drží. Možno je trochu čudné že hlavná školská mrcha je baculatá bruneta (aj keď bohatá) ale asi sme všetci zvyknutí na prsatú, štíhlu blondínku ako je to v ostatných zobrazeniach amerických škôl. Trochu mi tiež vadí výrazná zmena povahy Jaka medzi druhou a treťou sériou. Ale na to sa dá zvyknúť. ()

Modrinka

Na awkward jsem narazila náhodou, celou sérii zvládla za tři dny a nadšení vzrůstá. Jenna je vtipná v každé epizodě víc a víc, o překvapivé zvraty není nouze a děj krásně šlape. A hlavní záporačka je teda něco :) Musím pět hvězd, je to tak na 4 a kousek, ale za to odhalení ve finále přidávám pátou. A těším se na druhou sérii. ()

nel.lyct.7

Když jsem náhodou na seriál narazila, říkala jsem si: "Dílna MTV, co asi z toho vyleze?" Sice je to klasický teenagerovský seriál se zamotaným milostným trojúhelníkem kolem hlavní hrdinky, ale to k tomuto druhu "serošů" asi patří. Nakonec musím přiznat, že je to skvělá oddychovka, u které se vždycky zasměji. Nejvíce mne baví poradkyně Val, která je opravdu správně ujetá a vtipná svou praštěností. Třetí řada je trošičku slabší, ale ve čtvrté už je zase spousta zvratů a veselých scének. ()

monny2503

na tento seriál som natrafila náhodou..však to poznáte,keď máte chuť niečo si pozrieť a neviete čo... Po prvej časti som si ho obľúbila.Osobne mám rada námety zo školou.No a keď som videla postavu Mattyho,už mi bolo jasné že to budem pozerať ďalej.Škoda že medzi Jennou a Mattym sú stále nejaké komplikácie. ()

fun145

Väčšinu priemerných epizód vystriedalo pár epizód so zaujímavými momentami (zriedkavejšie zaujímavými celými epizódami ) mám dojem že išlo z toho vytrieskať aj viac (napr. zo začiatku z tej zlomenej ruky, ...), no dopadlo to ako to dopadlo, videné plné prvé 2 série, miestami vtipné, miestami dojímavé, .... Za väčšinu častí patria 3*(55-60%), za občasný humor, nápad a takiež hlas a herectvo Ashley ďalšia hviezda, spolu 4* (~75%), škoda len že desi lydic dostala takú rolu ako dostala,má na viac... po skončení 2. série ma to nejako prestalo bavit (/matty/jake/???/what the .... ) ()

sara93

Měla jsem ten seriál seriál opravdu ráda . Milovala jsem jeho humor . Po dlouhé době se s ním loučím . Budou mi chybět herci a celej seriál celkově . ()

anicca

Takéto seriály volám že sú to tie, ktoré stačí vidieť raz. Keď ich pozeráte bavíte sa, ale ak náhodou zmeškáte diel, vôbec nič sa nedeje. Ak máte od seriálu nútenú pauzu, ani si naň nespomeniete. Taký veselý šedý priemer s pár vtipnými dialógmi a zabudnuteľnými hercami. ()