Nešika

• USA Awkward.
USA, (2011–2016), 32 h 16 min (Minutáž: 19–42 min)

Tvorcovia:

Lauren Iungerich

Hudba:

Brad Breeck

Ashley Rickards, Beau Mirchoff, Jillian Rose Reed, Brett Davern, Nikki DeLoach, Molly Tarlov, Desi Lydic, Mike Faiola, Greer Grammer, Jessica Lu (viac)

Vtipná a chytrá komedie s fenomenálním obsazením nových tváří MTV. Hlavní hrdinkou nového seriálu je patnáctiletá Jenna Hamilton, kterou ztvárňuje známá herečka Ashley Rickards. Pubertální středoškolačka se zrovna nachází v bolavé fázi dospívání a čekají na ni první zákeřné nástrahy lásky. Její život se však zcela zásadně začíná měnit po trapné nehodě. Ženský hlas vypráví v první osobě a humorně zachycuje zážitky spojené s dospíváním.

Druhá řada komediálního seriálu MTV dál sleduje události v životě Jenny Hamilton, pubertální středoškolačky, která se vinou nešťastné nehody potýká se stigmatem dívky, která se pokusila spáchat sebevraždu. Chytře a humorně podané zážitky ze života dospívající dívky, která řeší typické těžkosti teenagera, milostné trable, přehodnocuje vztahy s rodinou a současně prochází úžasnou proměnou, která se samozřejmě neobejde bez úsměvných přešlapů.

MTV uvádí třetí řadu úspěšného komediálního seriálu Nešika. Hlavní hrdinka Jenna Hamilton nastupuje do prvního ročníku na univerzitě Palos Hills High a zatímco společenský život Ming a Tamary jen vzkvétá, Jenna má pocit, že zůstává jaksi pozadu a žije pouze vztahem s Mattym. Začíná se ptát, zda na ni v životě čeká také něco víc. První rok na vysoké přinese navíc Jenně do života vlnu překvapení a změn, které mohou mít nesmazatelný vliv na její budoucnost a nečekaná smrt spolužáka ji přiměje přemýšlet o síle ztráty, o smutku a tajemství, které skrývá před Mattym... (oficiálny text distribútora)

MiaMoonlight

U každého dílu se od srdce zasmějete. Je to závislost, jen je trošku vtipně-zarážející co všechno stihne taková šestnáctiletá holka, ale to už je prostě součástí příběhu a nějaká ta vyumělkovanost, s tím se musí počítat. Postavy jsou skvělé, herci jsou super a záporňáka nahradila záporňačka, která je teda naprosto skvostná a pro mnoho lidí tak trochu nepříjemné zrcadlo... Druhá série se až příliš týká boje dvou zamilovaných blbečků a tak poněkud ztrácí na síle, ale také není k zahození. ()

zuza99

Ty jo trošku se stydím, že se mi líbí něco, tak prvoplánovýho a hlavně něco co je určený pro nižší věkovou kategorii. Každopádně seriál Awkward. je hodně příjemná dvacetimnutovka, která mě tak trošku nadchla, důkaz je to, že jsem za dva dny stihla celý 2 série. Těžko bych hledala postavu, která by mi vysloveně vadila, ale najdu takovou, co mě nebavila nebo trošku nudila. You're welcome. trailer ()

Sagara

Výborná záležitosť, vkusne romantická, príjemne trhlá a sakra vtipná. Tá malá rozcítená teenagerka čo vo mne žije by dala aj päť* ()

kikka20

Velmi mile mě to překvapilo, jelikož mě moc MTV seriály nikdy moc nezaujaly. Ale jsem ráda, že jsem tento seriál hned nezavrhla a koukla na něj. A nelituji. Pro někoho to bude veliká blbost, ale pro někoho fajn seriál. Já patřím k těm, co na seriál má kladný názor. I když Ashley nevypadá jako 15- ti letá puberťačka (a tohle mě velice vadí), tak se to dá přehlídnout, ale mě to prostě problém dělá, protože podle mě na 15 nevypadá a tohle mi nikdo nevymluví. 1. série byla fajn, dobře provedené, spousta zápletek, které byly prostě pravé zamotané malé příběhy. Tahle malá (nevypadající) 15- ti letá outsiderka je pro vážně dobrá oddychovka, ale kdo nemá rád středoškolský americký život, tak to prostě pro něho není, ale to nevadí, nebudu jako oni. ()

Greg25

Seriál pro teen publikum o looserovi, který není looser, je to jen americká představa, jak looser vypadá. Žádná satira (byť avizovaná) se rozhodně nekoná, ale tu tady ani nikdo vlastně neočekává (na tu tu jsou britská teeen drama nebo animovaná Daria). Ashley Rickards je v titulní roli sympatická a první série jde při cestě autobusem vcelku přežít, do třetí to vydýcháte, pak už ne, na druhou stranu v retrospektivě pochopíte, že první tři série byly lepší než jste si při sledování uvědomovali, protože ty další jsou neskutečně pitomé. Celkově rozhodně dobře zvolený formát dvaceti minut, který tomu svědčí. Ze současných vztahových teen seriálů lepší průměr. 50% ()

Loooki

Takto nejako by mohlo vyzerať viacero seriálov z ponuky ABC family (alebo The CW) a ja ze na MTV chodi len Jersey Shore :D. Hodnotené po III.sérii. ()

Trauma

Z příjemné oddechovky bavící spoustou ironie se postupně stala hloupá telenovela. Škoda, ale co může člověk chtít, na seriál MTV jsou i ty blbé dvě hvězdy spíš pochvala. ()

teddinka1

Docela milé překvapení. Místy je to přitažené za vlasy, ale vesměs krátké díly nenudí. Ačkoliv je to několikátý seriály z prostředí střední školy v USA, zůstávájí mi místní zvyklosti stále tajem... zkrátka a řečeno - nevím, jak je tomu dnes u nás na středních školách, ale za mě to takovéto nebylo (A to je to méně než 10 let). Ale i přes tu zvláštní kultůru high school je to chytlavé a nebojí se otevírat "tabu" témata jako marihuana, sex v 15 (v USA stále nezletilí), protože vědí, že to tak chodí... ()

Margerie

Prvních pár dílů vypadalo hodně slušně a donutilo mě dát čtyři hvězdičky. Jenže pak se seriál začne propadat do nudné šedi klasických teenagerovských seriálů a z oddechové komedie je tu rázem sága o těžce životem zkoušených středoškolácích, kteří se navzájem šikanují, ukazují veřejně nepatřičné části těla, milují se a hned zase nenávidí, jsou neustále ztrapňováni svými rodiči... a sladkobolně u toho všeho vzdychají. Vnitřní monology hlavní hrdinky jsou v druhé sérii už natolik trapné, že se mi až nechce věřit, že dávám celé tři hvězdy. ()

dragosta

Zábavná dvacetiminutovka o outsiderce (poslední dobou nějak letí!?!) Jenně, která řeší své středoškolské milostné trable. Na to, že jsou cílovou skupinou náctiletí, dokáže seriál díky svému homoru pobavit i ročníky lehce starší..A ačkoliv má 3 série, nějakým záhadným způsobem je možné, že za týden nebudete mít na co koukat..=oD ()

Nolita

K Awkward jsem se dostala úplnou náhodou, a už mám za sebou dvě řady. Přestože se jedná o teen seriál vesměs ze školního prostředí, a to s klasickými, nepřekvapivými zápletkami jako např. milostný trojúhelník (což zahrnuje i nespočet romantických kudrlinek, nicméně decentních), je to mimo jiné vtipná, a ironicky osvěžující záležitost. Nečekala bych, že v době všech těch naškrobených teen blbostí typu Super drbny, a rádoby idolů typu oslizlého Eda Westwicka, narazím i na něco tak příjemného a oddechového. Prozatím za 4* „You're welcome“ ()

Mišísek

Skvělý seriál o příšerně nerozhodné holce. Chvilkami umíráte smíchy, chvilkami chcete Jennu zabít, ale co na tom, pořád je to vtipné. ()

rionka

hlavní hrdinka je v pohodě, nicméně příběh je vcelku nudný a banálně předvídatelný, a to se v přítomnosti hot chlapců cítím na patnáct celkem často. dokoukala jsem, ale znovu si to dávat nehodlám. ()

KeiGe

Rozhodně lepší, než se koukat na "Parisinu nejlepší kamarádku" nebo na jiné ptákoviny co vysílají na MTV. A vzhledem k tomu, že je to takové realističtější (než ty ostatní nepovedené pokusy o teenagerský film/seriál, kde nejsou schopní natvrdo říct, že se spolu vyspali a všichni jsou hotoví jen z teho, že si dají hubičku na dobrou noc), je to takový lepší průměr. Mě osobně to teda baví. ()

astaroth27

Tínedžerská seriálová guilty pleasure, v ktorej sa prakticky rozoberá len to, že hlavná hrdinka nie je dostatočne cool a prechádza "ťažkým" obdobím prvého vzťahového zmätenia. Nechýbajú ironické komentáre, ukecaná kamarátka, afektovaná roztlieskavačka a samozrejme sladký idol... A predsa: napriek tomuto všetkému to nie je otravné, nudné a už vôbec nie awkward. 20-minútové diely plynú dynamicky, dobrá oddychovka k popoludnajšej káve. Jennine výrazy tváre naozaj stoja za to a Matty ovplýva tým typom atraktívnosti, ktorý by mal byť trestný. ()

lacerta

První řada byla parádní, ale každá další je větší a větší úlet. Opakování vtipů a sklouzávání k trapnosti tomu nepomáhá. ()

jjjerry

Je to hrozná kravina =) Ale fajnové na odreagování, občas přehnané ale přesto vtipné. Jestli je to seriál pro puberťačky, tak potěš :-) hodně sexu, samé dvojsmysly a narážky na sex. Tohle nelze nadabovat aby to neztratilo vtip. ()