Subscorpio

Dobre natočené a zahrané so slabým príbehom a zápletkou. Väčšina hodnotení na imdb sa my zdá byť prehnane pozitívnych. Ak by to bol hollywoodsky film, tak by to bol slabší podpriemer. ()

Foma

Docela zajímavý, trochu zmatený, trochu přihlouplý, hloubka postav nevystižená, motivace taky ne, ale jako takovej portrét moderní, bohatý, znuděný a možná vykořeněný indický mladý generace to může něco sdělovat. Jde o skupinu mladých lidí, který blbnou tak, až někdo přijde o život a to spustí nekončící kolotoč čim dál větších katastrof, ze kterých už neni cesta zpátky a pro mnohý bohužel ani cesta dopředu. ()

Niktorius

Sveřepá snaha zalíbit se mladému publiku bohužel v Shaitanovi ničí dramatickou výstavbu (nepříjemně nastavovaný konec) a uvěřitelnost (každá postava má za sebou temnou minulost, řada jich pomře, k vidění jsou samopalové přestřelky se svalnatými černochy atd.) Shaitan je tak v mnohém symptomatický pro tvorbu mladých indických režisérů, kteří většinou umí točit na efekt, ale umění filmového vyprávění neovládají nijak přesvědčivě. 50% ()