Dead Shadows

všetky plagáty

Dead Shadows vypráví děsivý příběh o Chrisovi, mladém muži, jehož rodiče byli brutálně zabiti přesně v den, kdy kolem Země prolétala Halleyova kometa. O 11 let později má být opět k vidění jedna z komet. Všichni v jeho domě se připravují na oslavu. Jak se stmívá, Chris zjišťuje, že se lidé začínají chovat divně a zřejmě to nějak souvisí s kometou. Lidé jsou stále dezorientovanější a mají sklony k násilí. Chris se pokouší z domu uniknout s pomocí dalších nájemníků, ale mají šanci přežít? (topr harley)

Ronaldo79

Dlouho se mi nestalo, aby mě více bavila první polovina, ve které se vlastně nic podstatného neděje, jenom máte ten nepříjemný pocit z věcí budoucích, jenže na konci snímku z pocitu zbyde jen zkyslej úsměv řízlej opovržením. Invazi jsem očekával lepší, digi monstra nepůsobily moc přesvědčivě, hlavní hrdina se během chvilky přešaltruje z posery na badass motherfucker, co zvládá máchat dvěma pálkama naráz. Hrozně naivní lacině působící film, který i přes svou krátkou stopáž nemá čím zaujmout. ()

kakyn

Celkem příjemný překvapení od Francouzů. Líbil sem mi hlavní hrdina i jeho "holka"...proto mě trochu mrzelo, že to skončilo tak jak to skončilo. Mohlo to být i o něco delší ale co už. Po vizuální stránce mi to přišlo dobrý, ovšem ty zvuky....to hrozný čvachtání a "zažblunknutí", když nakopl někoho do koulí. Rád přivítám pokračování :) ()

Dickator odpad!

Chvílemi sem tam nějaký ten povedený efekt, připadal jsem si jako bych se díval na jakousi parodii na klasické zombie horory, soundtrack nedostatečný. Ač do pláče mi bylo, nikoliv z dojetí, ale z neskonale hloupé a primitivní zápletky, herecké výkony dostatečné, nic více, obávám se, že se jedná o jeden z filmů, který musím označit za ztrátu času. ()

Katy19

Velmi pomalý rozjezd. Když už se začne něco fajnovýho dít, je brzy konec filmu. No a konečný záběr je hodně nadsazený, až trochu trapný. ()

Iveta47

Lacný horor,ktorý ničím nezaujal.Jednu hviezdičku dávam za masky,ale to je všetko.Pretrpela som si to až do konca a v podstate nepochopila o čo autorovi išlo.Nuda. ()

Googooplexer odpad!

Neviete režírovať, neviete točiť, neviete kamerúvať, neviete zostaviť príbeh a napísať scenár... A ste úplný debil a zo siedmych sedmín omnianalfabet? Choďte robiť "akčné horory" do Francúzska! Absolútny spodok všetkého, čo sa dá v takomto žánri vidieť. Jedna zvláštnosť: všetky údery pri akožebitkách na ulici či v budovách majú rovnaký zvuk, bez ohľadu či udiera palica, päsť, topánka... Jedine toto naplno zaujalo moju pozornosť a na tých sekvenciách sa dá zasmiať aj po pár dňoch. ()

pekos

Úvodný obsah k filmu znie veľmi zaujímavo a správny sci-fi fanúšik právom očakáva príbeh o konci nášho sveta. Scenár filmu rozpráva klasický sci-fi príbeh o prišelcoch z vesmíru, ktorí nás chcú zničiť. Očakávanie, čo nám títo prišelci tentoraz vyvedú, ako aj to, že sa nám zrejme nepodarí ich poraziť, sú najsvetlejšími stránkami filmu. Samotné stvárnenie filmu je však veľmi nepríjemným prekvapením. Amatérske výkony hercov, zvuky zbraní akoby ich dabovali zvuky detských hračiek, nepochopiteľne natočené bojové scény, ktoré vyzerajú hlúpo a nelogicky. Ak tento film natočil vysokoškolák, ktorý sa chce v budúcnosti stať režisérom, je možné mu všetko odpustiť. Ak to natočil amatér, aby si splnil svoj sen, tiež je možné sa cez to preniesť, ale ak to však natočí režisér, ktorý už má niečo za sebou, je dobré sa jeho filmom oblúkom vyhnúť. ()

pan Spock

Radši pálkou do ksichtu, než tohle. Ale nebojte se, ...už to brzo skončí. Chápu potřebu točit nenáročná béčka, ale tohle je prachobyčejnej škvár. ()