Faktor strachu

Reality-TV / Dobrodružný / Akčný
Austrália, 2002, 60 min

Účinkujú:

Penn Jillette

Máte dost odvahy překonat své fobie? Bojíte se výšek? Sníte za tučnou odměnu cokoli? Soutěžícím v této adrenalinové show odvaha rozhodně nechybí... (oficiálny text distribútora)

Paity odpad!

Až mi někdo vysvětlí, proč bych se měl koukat na to, jak někdo žere brouky nebo žížaly (nebo ještě něco mnohem horšíhoú), jak sahá mezi pavouky nebo se mazlí s hady, tak jsem ochoten to někdy zapnout. Neuvěřitelné, co za pár šupů jsou schopni lidé udělat. Lidská důstojnosti, dávám ti sbohem! ()

PenaPP

Kam se to hrabe na americkou verzi... Joe Rogan je prostě mnohem lepší moderátor. P.S.: Penn Jillette možná v některém díle byl, ale moderátorem je, pokud vím, Marc Yellin ;-) ()

Judy24

Pane jo, tak už i Australané si koupili licenci? Systém se (narozdíl od Británie) od Americké verze neliší, ale Penn Jilette je vážně hrozný moderátor a celé je to takové...okopírované. Což je samozřejmě pravda, ale nevím, jak lépe to popsat. Nemá to ani ten připitomělý šmrnc, který mě oslovil v originální verzi. A nechutné výzvy, které podle mě nejsou o strachu tu zůstávají a zůstavají i důvodem pro snížení počtu hvězd. Úkoly si udržely originálnost, ale to jsou tak všechna větší pozitiva, která mě napadají. ()

Celuška odpad!

Mám ráda americkou verzi a docela se mi líbí i ta britská, ale tuhle posílám nemilosrdně do odpadu. Viděla jsem sice jen jeden díl, ale moderátor je naprosto příšerný a taky jsem nepochopila, proč při plnění úkolů neběží na obrazovce ubíhající čas. Pokud toužíte shlédnout tuto reality šou, pusťte si americkou "sestřičku", sledování téhle verze je jen ztráta času... ()

hedgi odpad!

Šokovat za každou cenu a vyždímat z toho co největší sledovanost. Pořad zaměřený na fascinaci vším nechutným, odporným. Nenazval bych to show a ani s adrenalinem tohle nemá nic společného. Pořad je podle mého za hranicí vkusu a navíc v něm vidím riziko špatného vzoru pro děti. Tohle by tolik nevadilo, když by to nebylo vysíláno v běžném pozemním TV vysílání. ()