Kovbojky a anjeli

• Česko Kovbojky a andělé (viac)

Ida, mladá odvážna rebelka, sníva o tom, že jedného dňa nájde svojho otca, jazdca rodea. Matka jej totiž roky tajila jeho pravú totožnosť. Ida sa zoznámi s miestnym tímom jazdkýň rodea, ktorý si hovorí Sweethearts - Zlatíčka. Vedie ich kovbojská legenda Terence Parker. Terence čoskoro zistí, že Ida je vnučka jeho kamaráta, ktorý zomrel pred mnohými rokmi a rozhodne sa jej pomôcť. A tak sa Ida pridá k jazdkyniam a vyrazí s nimi na exhibičné turné rodea po západe. Dúfa, že po ceste nájde svojho otca, ale napokon objaví oveľa viac, vrátane lásky ku koňom, ktoré dajú jej životu nový smer aj rozmer. (TV JOJ)

Riddick77

Předvídatelný megakýč, který je ovšem v kontextu amerického jihu ještě snesitelný, ač je to skutečně hraniční. Rodinné hodnoty, přirozená morálka, religiozita, extrémní patriotismus a rekonstruovaný obraz kovbojky jako svébytné entity v příběhu o hledání sebe sama. Paradoxně mi, jako člověku co se v prvé řadě zajímá o dějiny a kulturu USA, nejvíc vadil herecký výkon představitelky hlavní dětské role (Bailee Madison), jež mě skutečně svým přehráváním iritovala. Kdo má rád jižanskou tématiku, country a obecně nenáročnou televizní zábavu, ten patrně uražen nebude. 4/10! ()

hygienik

-Hledala jsem tátu, ale dopadlo to mnohem líp. Našla jsem sama sebe.- Aneb promo video pre turistov: VISIT THE USA! Máme dobré ródeo, uvedomelých starcov, citlivých cowboyov a ako bonus aj cowboyky! Teraz vážne, tento film je Amerika ako trám v dobrom aj v zlom. Dá sa to vnímať ako gýč (a verte, že je!!!), ale ono to má v sebe aj klasické americké hodnoty, ktoré vás občas nútia použiť kapesník. Iste, že to bolo prehnané a bolo tam zbytočne veľa dejových digresií. Ale úprimne, všetci vieme, čo sa skrýva pod definíciou americký rodinný film, a presne to aj uvidíte. Takže IQ odložte na bok a smelo si to pozrite. Bolo to jednoducho citlivé a pekné. ()