Show se uskutečnila 22. května 2011 v KeyArena (Seattle, Washington). Na kartě se sešlo osm zápasů.

1) R-Truth vs. Rey Mysterio
2) Wade Barrett vs. Ezekiel Jackson (Intercontinental Championship)
3) Chavo Guerrero vs. Sin Cara
4) Big Show & Kane vs. The New Nexus (Tag Team Championship)
5) Brie Bella vs. Kelly Kelly (Divas Championship)
6) Randy Orton vs. Christian (World Heavyweight Championship)
7) Jerry Lawler vs. Michael Cole (Kiss My Foot Match, Pokud Cole vyhraje, Lawler mu musí předat Hall of Fame prsten a osobně ho přiřadit do Hall of Fame)
8) John Cena vs. The Miz (WWE Championship I Quit Match) (TheSpearCZ)

drake31

A ideme dole, dole, dole, dole, dole a postupne sa prepracovávame do samotných hlbín pekelných. V poslednej dobe PPV akcie nestoja za nič a všetky obsahujú stále to isté - nudu, nezaujímavosť zápasov, veľa trápnych momentov, predvídateľnosť gigantických rozmerov ... proste už to nie je to pravé. Rozmýšľam že už budem pozerať len Raw a SD pretože tam to býva aspoň zaujímavé i keď v poslednej dobe to ide tiež všetko dolu vodou ale o dosť pomalšie ako u PVP akcií. Ostáva mi dúfať že WWE chytí druhý dych. ()

Bobik9

Poněkud slabší PPV. R-TRUTH vs. MYSTERIO - 3* - R-Truth je jeden z nejtrapnějších wrestlerů ve společnosti a Rey pomalu ale jistě ztrácí šmrnc a vzhledem k tomu, že dělá pořád to samé, tak doufám, že ho buďto oživí nebo ho nahradí brzo Sin Cara. BARRET vs. JACKSON - 4* - a to jen proto, že "Zíka" mám opravdu rád a myslím, že jako jeden z málo jde v WWE nahoru. CHAVO vs. SIN CARA - 5* - snad nejlepší zápas celé PPV. Chavo se už dlouho dlouho nikde neukázal a Sin Cara mě stále ohromuje svými kreacemi. KANE a BIG SHOW vs. NEXUS - 3* - Kane byl mnohem lepší jako heel, stejně tak i Big Show. CM Punk už přestává být takový nevypočitatelný sráč a Mason Ryan se sice zlepšuje, ale pořád má co dohánět na Batistu. BELLAS vs. KELLY KELLY - 3* - až nečekaně slušný divas match s fajn koncem. RANDY vs. CHRISTIAN - 4* - tento feud mi moc nevoní. Jsou na sebe až příliš slušní a to minimálně Randymu vůbec nesvědčí. Ale přesto zápas to nebyl špatný. LAWLER vs. COLE - 2* - ještě, že už je této trapnosti konec. Popravdě mě celkem bavil tento feud, i když byl předvídatelný a s wrestlingem měl pramálo společného, ovšem takovýto konec? FUJTO! CENA vs. MIZ - 5* - ať už to skončilo jakkoli průhledně, tak Miz Cenovi naložil hodně a hodně. A i když je vše nahrané a každý to ví, tak v tomto zápase to Johna muselo dost zabolet. ()

Hyb_rid

Jestli je tohle opravdu směr, kterým se chce WWE i nadále ubírat tak doufám, že TNA převezme místo dominantního promotionu protože to je společnost 'where wrestling matters' a ne tyhle zvratky co v poslední době chrlí do světa kdysi badass chairman, který nejspíš začíná trošičku senilnět ()

Hellbilly

Over the Limit sa tento rok fakt nevydaril. Svetlých momentov bolo len pár, menovite Mysterio konečne prehral čisto (R-Trutha som nikdy nemusel, ale jeho heel turn je dosť zaujímavý a táto výhra ho ešte viac nakopla), Chavo Guerrero vs Sin Cara (jednoznačný zápas večera, aj napriek viditeľne botchnutému koncu pri La Místice, a Chavo dostal konečne trochu priestoru aj na PPV), Divas (toto som fakt nečakal, ale normálne ma bavilo sledovať divas zápas) a celkom slušný zápas Orton/Christian (aj keď podľa mňa nedosiahol úroveň ich zápasu zo Smackdownu). Ostatné bola poväčšine nuda a šeď, a main event bola nechutnosť najvyššieho kalibru. Bolo síce jasné, že Superman nikdy nepovie "I Quit", ale spôsob akým ho nechali zosmiešniť Miza bol otrasný, a navyše mi WWE už lezie na nervy ustavičnými reštartmi main eventov. Dúfam že Capitol Punishment zdvihne latku. ()

Nons3nse

Over the Limit som si pozrel len z povinnosti, pretože v poslednej dobe mám WWE plné zuby... Toto bola jedna z najslabších PPV v 2011. Ani sa mi nechce vyjadrovať k jednotlivým zápasom, pretože by som sa opakoval. Niektoré momenty boli zaujímavé, ale väčšinou to bola nuda, nuda, a ešte raz nuda. Všetko sa dalo predvídať, až je mi s toho zle... O5 vyhrali samý face "superstars", až na jedného... Z WWE to poslednou dobou ide dolu vodou... :( ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Help Is on the Way“ od Rise Against. (TheSpearCZ)