Slavný televizní herec, dobrodruh a cestovatel se jednoho dne ztratí v amazonských pralesech Jižní Ameriky. O šest měsíců později jeho matka a syn dostanou zprávu, ze které plyne, že by mohl být na živu. Zorganizují tedy ve spolupráci s dokumentaristickým štábem záchranou akci a vypraví se do míst, kde byl naposledy spatřen. Jenže tady je čeká hrůzostrašné překvapení. (lost815)

bulawaio

2/10. Bohužel, tak takhle ne. Jediné, co se povedlo, tak je myšlenka. Všechno ostatní je prakticky k ničemu. Záběry kazí totálně atmosféru džungle. The River se bez toho klidně mohlo obejít by to bylo k seriálu plus. Další věcí je, že je to vlastně hrozná nuda. Natož, že tu je jen osm dílů, tak to dokáže při každé epizodě ohromně nudit a měl jsem problémy to vůbec dokoukat. Celý seriál tedy dohromady obsahuje osm epizod, do niž scénáristi narvali, co je kde z hororových příběhů napadlo. A to myslim od duchařin až k zombíkům. Celkově to dává dost nesourodý a nezáživný seriál, který doufejme byl i první osmi dílnou sérií skončen. Raději si pusťte znovu LOST. ()

Idahou

Nechápu negativní komentáře i hodnocení, dávám zcela jasné 4*. Vynikající atmosféra, kulisy a herecké výkony, možná ne příliš originálních, ale zato realistických postav. Velké plus je i to, že Vám není mdlo z mystifikačních blbostí. Zatím výborný seriál plný napětí i přemýšlení co bude dála čekání na další díl ()

Spike23 odpad!

Všechny postavy jsou nepředstavitelně nudné (a kromě Bruce Greenwooda herci nejsou o moc lepší), pohled z kamery se tam ani trochu nehodí a neustálé přeskakování z jedné kamery na druhou (a dokonce i na kamery, o kterých nikdo zřejmě nic neví), působí dost odpudivě. Scénář prvního dílu byl snad to nejhorší, co jsem kdy viděl (samozřejmě pouze do té doby, než přišel díl druhý) a co je na tom nejhorší, tak to vypadá, že každý díl bude klasicky úplně o něčem jiném, jak to u většiny špatných seriálů bývá, takže zatím nemám nejmenší tušení, jak něco takového chtějí zvládnout, protože co se asi tak zajímavého může stát skupině lidí, která akorát pluje někde po řece. A navíc koho zajímají nějaké stupidní pindy starých babek z Jižní Ameriky, kvůli kterým lidi věší panenky na stromy? Pokud je něco pravdy na sloganu seriálu ''There's magic out there'', rozhodně to o The River neplatí. Po 3. díle to vzdávám, nedá se na to koukat. P.S.: Nejluxusnější komentář - ARI50, stejně tak jako všechny jeho ostatní :D ()

jafuska

Seriál na který jsem byla zvědavá, ale nijak mě to nenadchlo, první díl hodně slabý, až nudný nic se tam pořádně neděje, ale druhý díl naštěstí už mělo ten správný spád, ale že by to bylo nějaké veledílo to určitě ne, už jsem viděla daleko lepší seriály, ale budiž jako večerní seriál by ušel, ale jednou stačí se podívat a asi bych se znovu nepodívala. ()

George Stobbart

Výborný a zbytočne prehliadaný hororový seriál, ktorý v sebe úspešne mieša mysteriózne, dobrodružné a hororové prvky, ktoré zaobaľuje do found footage podania, čo je v seriáloch zatiaľ neopozerané. Expedícia do amazonských pralesov, kde sa vydáva záchranný tím hľadať strateného TV reportéra je už od začiatku nápaditá, zaujímavá a napínavá, čo je možno aj tým, že za seriálom nenápadne stojí viacero známych a talentovaných tvorcov. Mrzí ma, že sa dočkal iba 8 dielov, keďže v dnešnej dobe pôsobil naozaj osviežujúco, chytľavo a ďalšiu sériu by si určite zaslúžil. ()

• Pojmenování lodi Magus odpovídá latinskému výrazu pro mága či kouzelníka. (Tasartir)