Na lete do Mumbaja sa stretávajú Sanjana a Akshay. Ich počiatočné rozpaky začnú dávať väčší zmysel, keď vo flashbacku vidíme ich niekoľkoročný románik, ktorý nakoniec stroskotal. Pre oboch je to dlhý a nepríjemný let. Keď lietadlo konečne pristane, rozlúčia sa a myslia si, že to je už nadobro. Ani jeden z nich netuší, že sa Mumbaj stane dejiskom prírodnej katastrofy, ktorá im zmení životy. (Remini)

Aljak

Zaujímavá zápletka na pozadí povodní (ktoré sa skutočne v roku 2005 v Mumbai odohrali). Nebyť tohto originálneho prostredia a konceptu dvoch rôznych časových rovinách (spomienky a súčasnosť), tak by to nestálo takmer za nič. Tieto dve skutočnosti film aspoň trochu zachraňovali. Takého egomaniaka ako bol Akshay, to sa len tak nevidí - a táto postava ma po celý čas strašne iritovala (či už v rovine spomienok alebo súčasnosti). Na druhú stranu, Sanjana bola úplne milá a určite oveľa empatickejšia ako tamten sebecký afektovaný tĺk. V podstate, od začiatku bolo jasné, kam sa film bude poberať, takže najzaujímavejšou časťou filmu boli napokon tie flashbacky. No a ten záver, to bol fakt zbytočne preexponovaný extrém... ()

Andrea1717

Emraan je na takéto postavy ako vyšitý, preto mu sadla, Soha nepatrí medzi moje najobľúbenejšie herečky, ale v tejto postave mi nejako nevadila. Retrospektívy môžem, veľmi sa mi to páčilo. Prelínanie deja bolo zrozumiteľné. Prechod z idylického prostredia do prostredia zaplaveného Mumbaia bol zaujímavý. Hudba mi veľmi sadla a bola veľmi dobrá. Celkovo, až na pár "prešľapov", ktoré ale ku každému filmu patria je to výborné. ()

Ramanam

Věnováno všem indickým meteorologům! Díky Vaší neunavné a poctivé práci jste pro nás všechny příkladem. Držte dál svoji ochrannou ruku nad námi maličkými. Příběh sám o sobě byl průměrný a nebýt onoho oživení v podobě záplav, tak by to mohlo být pro mnohé diváky nudným utrpením, ale já mezi ně rozhodně nepatřím. Můj oblíbený herec Emraan Hashmi a Soha Ali Khan vytvořili vskutku zajímavý a sympatický pár, který jsem si naplno užíval. Jejich sbližování, rozhovory a společný život... Sedli k sobě na výbornou. Osobně bych hlavního hrdinu neviděl jen v černém světle. Dá se říci, že ho i chápu. Byl to umělec a chtěl tvořit, svoji drahou polovičku pocházející z bohaté rodiny uživit, ale vůbec nic se mu nedařilo. To ničemu moc nepřidá, natož vztahu. Ano, mohl být určitě v mnohém více uvolněný, empatický a brát věci takové jaké jsou, ale... To se prostě stává a lidi, pokud nejsou vnitřně už příliš pokřivení, se mohou doopravdy změnit díky mnoha okolnostem, prožitkům a osudu, od kterého dostanou plody svého konání pěkně před sebe na stůl s přáním dobré chuti. Chce to jen individuální délku času na vstřebání nových impulsů a srovnání si životních priorit, uklidnění se. Jak bylo názorně vidět, přesně toto jim oběma jen a jen prospělo. E. Hashmiho mám moc rád a opět nezklamal. S. A. Khan je jiná, nikoliv ve zlém, a asi je nutno si na ni trochu zvyknout. Jak jsem se na ni díval, tak jsem si říkal, že je to typ herečky, která jakoby přišla z let sedmdesátých. I závěr oživený deštěm, který se tak trochu vymkl kontrole a ono vzájemné dozrání a poznání mě příjemně pozitivně naladilo. Písně působivé a emotivní, včetně hudby podkresové, příběhu určitě přidaly kladné bodíky a zdůraznily příslušné momenty. Jak jsem již zmínil, příběh nebyl ničím převratný, ale herci, postavy, způsob zpracování a hudba mi to plně vynahradili. Hodnotím slabší čtyřhvězdou s dovětkem, že jsem dostal o mnoho více než jsem čekal. ()

Remini

Film vykresľuje ľúbostný vzťah medzi dvoma mladými ľuďmi a robí to veľmi vierohodne. Viacej sa mi páčil flashback, keď sa Sanjana a Akshay zoznámili, zaľúbili a začali spolu žiť. Ich vzťah bol veľmi dobre vykreslený a ich povahy a rozdiely dávali zmysel. Hudba pekne podfarbila scény, kamera zachytila zopár krásnych záberov Londýna a okolia. Emraan a Soha hrali pekne. Okrem toho sa mi páčili maľby, ktoré vo filme použili :) Jeden menší prešľap päť minút pred koncom a už tomu nemôžem dať plné hodnotenie. :( ()