ricci.s

Normálne zvyknem takéto amatérčiny hádzať do odpadu, ale tentokrát to neurobím, pretože toto sa často nevidí a moje hodnotenie je čisto subjektívne. Jedná sa o pornografický hororík, v ktorom sekta vzkriesi pozostatky Ježiša, a ten začne vyvádzať nezbednosti. Už dlho som sa pri horore tak nenasmial. Kostra Ježiša s tŕňovou korunou tam súloží s mníškou, a nepohrdne ani orálnym sexom s pánom farárom. Dokonca si poniektoré prsnaté kočičky pekne ukrižuje v lese. Mrzí ma len, že nerozumiem dobre po anglicky, lebo vydáva pri tom jednu hlášku za druhou, musí to byť paráda. A do toho hrá skvelá metalová hudba. Čiže dokonalý úlet, odporúčam všetkým náboženským fanatikom. ()

Dellamorte

Bill nesklamal a potvrdil svoj status. Bezodná radovánka, v ktorej sa spája erotično s Doom metalom. Jesus bol kvalitný ale záver ukázal " chápajúcoschopným " ako bol celý pokus myslený. Videná 112 minútová verzia. ()

evilmind

Ježíš, který se vrací jako zombie, je zjevně nosné, samo se nabízející téma, které přesto stále čeká na plnohodnotné filmové zpracování. Tohle je bohužel jen naprostá amatérská slátanina, která se dá ovšem přežít do konce jednak kvůli množství opravdu absurdních scén s kostrou Ježíše, a pak taky proto, že to je to víc než jen trochu porno. Případnou hard verzi bych asi ohodnotil i nějakou tou hvězdičkou navíc. ()

depresario

Škoda, Zombiechrist mal potenciál stať sa "kultom". Zostal však niekde na pomedzí filmov Necro Files a Porn Of The Dead. Výborný soundtrack. ()