Celý příběh začíná čtyřiačtyřicátými narozeninami Eriky (Ivana Chýlková), která sice nedostane největší kytici, jakou si dovede představit, zato ale pěkné přáníčko od své bývalé švagrové (Zuzana Bydžovská), trapný vzkaz v rozhlasovém pořadu od bývalého manžela (Bob Klepl), krém na vrásky od homosexuálního kamaráda Richarda (Ondřej Sokol) a dárkový striptýz od své nevyzpytatelné matky (Zuzana Kronerová). Přáníčko si doma vystaví, při vzkazu se – ač sama sebe proklíná – dojatě rozpláče a dárkového striptéra jí okamžitě přebere Richard. Takhle vypadá úspěšný život Eriky Oskarové, hvězdy televizního pořadu “Před a po”. Přitom Erika má skoro všechno – vlastní pořad, vyhlášený kadeřnický salón, velký byt s terasou a svobodu, ale s každým přibývajícím rokem víc a víc touží po tom jediném, co nemá – a to je dítě. Erika tedy nastolí plán “Dítě” a pustí se do něj se stejnou vervou, se kterou budovala jak svůj podnik, tak své vlastní já. Jenže některé věci se nalinkovat nedají, například mladičký barman Adam (Vojta Kotek). (oficiálny text distribútora)

Maratonec

Perfektní dny jsou nadprůměrná komedie,která by si zasloužila lepší hodnocení,nebýt zvolené hudby.Ta mi zcela neseděla a srazila čtvrtou hvězdu.Jinak vše ostatní opravdu lepší jak perfektní.Možná časem posunu v hodnocení výše,až vytěsním melodický zážitek. ()

kratajirka

Dvě věci: Ivana je v těhle letech fakt kus. Sokol je pro mě fakt jen hereckej buzík. Ale ono to pobaví :D Jinak je to sračkovina se sračkovinovým Kleplem. ()

somacit

Je to vtipný scénář ze života neusazené pětačtyřicetileté ženy. Problém filmu podle mne je, že asi nebude bavit mladší lidi ani muže. Chýlková byla fajn, Kotek se ukázal v nezvyklé roli. Chvílemi jsme se musela nahlas smát. A dopadlo to vlastně všechno dobře. ()

AnkaF

Tři a půl, možná skoro čtyři. Pobavilo, rozplakalo a dojalo ... no, asi to není film pro muže ... je to přibarvená, dámská oddechovka a je třeba přistoupit na pravidla hry (proč je tato pohledná a úspěšná žena sama a neodkopává cestou do své postele davy nápadníků? ), ale pak už si s Alicí Nellis užíváte nepovedených vztahů, intimního - takřka mileneckého - přátelství s homosexuálním kamarádem, sexu s mladým zajíčkem i komplikované lásky k únavné mamince. (Skvělá Zuzana Kronerová) Výborní herci, příjemný scénář. ()

Postal2 odpad!

Dvěma slovy: Hrůza, hrůz! Chybějící příběh, rádoby vtipné dialogy, nelogické až hysterické chování postav, herecké výkony na nule, režijní práce nula... zkrátka: Hrůza, hrůz! ()

wendy221

Náhodně jsem našla online a nelituji. Skvělá Ivana, Sokol dokázal zahrát gaye aniž by parodoval jejich projev a Vojta Kotek mi dokázal, že umí hrát i vážné role. Poměrně překvapivá zápletka, čekala jsem mnohem vyšší hodnocení. Minimálně 68 %. Mezi českými filmy na špičce. Aspoň pro mě. P. S. Skvělá hudební scéna s marihuanou a zrcadlem a symfonie v kuchyni. ()

kwii

původně 4 hvězdy, ale poté, že kdykoli tento film opakují, zjistím, že se musím ZASE dívat, zvyšuju na 5. Navzdory nízkému hodnocení nebo právě proto. Nasmějete se, herecké výkony skvělé, Sokol baví velmi, .. co byste ještě tak asi chtěli? Od komedie.. A navíc, konečná pointa dokonalá. ()