Fang Yang De Xing Xing

• USA My Lucky Star

Xia Zhi Xing je dívka, které nikdo nevěří ani dobrý den. Potká prchajícího Zhong Tian Qia, omylem je k němu připoutána pouty a prchá s ním. Jiskra přeskočí, a i když pouta padnou, ti dva jsou stále spolu. Zamilovaní… Jenomže Zhong Tian Qi je z bohaté rodiny a Xia Zhi Xing je jen padělatelka šperků, proto je tak snadné vytvořit nedorozumění. Ti dva se rozejdou. A o pět let později se čirou náhodou opět potkávají. Jak se s tím vyrovnají? (Zíza)

Zíza

Stačí si tak trochu ze začátku ujasnit vztahy, kdo jaký je, a pak už jen klikat a klikat a klikat a sem tam se pozastavit nad zajímavou scénou. Co je zajímavá scéna už nechám jen a jen na vás. Mě třeba nejvíce bavila ústřední dvojice pohromadě (ona i on vcelku pohlední). Ostatní jen sem tam si zasloužili být na obrazovce déle než pět vteřin. Tím nechci říct, že by ústřední dvojice byla párek výtečných herců. Ne, vůbec. Jen že z celého seriálu byly jejich scény nejzajímavější, bohužel ne vždy zábavné nebo takové, jaké si je tvůrci přáli. Asi by se i tohle mnohem více líbilo jako dvou dílový televizní speciál nebo jako dvou hodinový film. Námět je samozřejmě na seriál (pomalu který není), ale je tak chabě zpracován, i všechny ty zvraty a důvody proč tohle nebo tamto, je takové nemastné neslané, k zahození. Jen málokdy něco zaujme a když, tak je to většinou klišé, bez kterého se žádný podobně lazený taiwanský (potažmmo asijský) seriál neobejde. A to bych řekla, že je špatné. Překvapí něco? Ne. Dojme? Ne. Vývoj postav? Žádný. Hudba? No, nějaká tam byla, ale... Spád? Drama? Zíííív. Slabé 2* ()