Vampire of Quezon City

Khavn

Kamera:

Albert Banzon

Flipnic

Další "dílo" spadající pro běžné diváky do naprosto neprobádaných končin nejtemnější a nejzvrácenější filmové stoky ... Takže, předem upozorňuju, raději se na to nekoukejte. Z Filipín (pro změnu ...) přichází extrémní kousek plný perverzního násilí, sadismu, mučení, úchylek a kanibalismu. Celé se to odehrává v několika místnostech, kde úchylný maniak drží mladé unesené dívky, postupně je zneužívá, mučí, vraždí a pojídá jejich orgány ... Praktiky který film obsahuje zde raději nebudu ani popisovat, protože nevím, kde až by to skončilo ... Film je v podstatě jako by takový "fake-snuff", aspoň tak vizuálně vypadá. Je to hodně, opravdu hodně podobné podobně extrémnímu brazilskému snímku Snuff 102 (2007). Má to podobný vizual, který je zde ale černobílý, podobné záběry a je to podobně tíživé. Zatímco výše zmíněný brazilský snímek spíše šokoval explicitním obsahem, tento film hraje spíše na jiné divácké emoce. Ty nejhorší zvěrstva se odehrávají za doprovodu pomalé, varhanní kostelní hudby, která je velmi líbivá, ale smutná ... Hodně podobný efekt jako u Cannibal Holocaust (1980). Film i zvyklého člověka úplně zničí a samotné finále ... uff, skutečně mi z toho bylo těžko a chvílemi jsem jen tak smutně čuměl do prázdna ... Je to SMUTNÉ!!! Je to smutný příběh o smutné existenci jednoho člověka a jeho velmi smutných skutcích ... Pouze pro hodně silné povahy a žaludky!!!!! Od 18ti let a pro lidi, kteří jsou na něco takového zvyklí. Opravdu varuju, je to hodně hodně silný kafe!! Každopádně, vizual, atmosféra, výpověď (možná dle pravdivých událostí ...) v rámci subžánru konkurence Snuff 102. ()

Wade odpad!

Měl jsem dlouhou dobu tenhle snímek na seznamu chci vidět a teď když už se konečně dostal na řadu jsem hodně zklamán. Byl jsem hodně zvědavý a čekal parádní šílenost, ale nakonec jsem snímku nevěřil vůbec nic a co víc nic mě nešokovalo spíše mi přišlo vše až moc umělé a k smíchu. Někdy budu muset dát Vampire Of Quezon City druhou šanci jestli v něm objevím třeba tu šílenost. 10% 1/10 IMDb ()

pivomamrad

Všem se moc omlouvám, že takhle snižuji hodnocení tohoto filmu, ale mně to fakt nesedlo. Čekal jsem něco ve stylu snuff 102, což je jeden z mých nejoblíbenějších sadist filmů, ale bohužel. Neříkám, že některé scény nejsou brutální, to ano, ale touto formou mně to spíše nudilo, než aby mě to posadilo na zadek. Někdy časem si tento filmek ale určitě zopáknu, možná budu lépe naladěn a mé hodnocení půjde nahoru. 25% ()

CptPeroxid

Ho ho ho :D No prostě moje parketa. Žádný debilní dialog, žádný zbytečný záběr. Tady jsem se cítil, jako kdyby mě Dora, Hussain a Valentine nabídli stříbrný podnos s kilogramovým krystalem... Nějaký ten triple x záběr, pěknej filtr, já si prostě na tenhle atmosféricky sleazy, příběhově rape-psycho-nasty (ano, vymýšlím si zase nějaké nesmysly :D) a příběhově mind-fuck snímek nemůžu stěžovat ;) ()

Dellamorte

Filipínsky ošiaľ , v ktorom je najmiernejšie len to slovíčko " Vampire ". Mestom Quezon sa potuluje vampír ( zabudni na klasického vampíra ) , ktorý si náhodne vystriháva ženy a vo svojej " rezidencii " ich náležite " upravuje " , formou zdatného mučenia ( aj krížom ), znásilňovania a...kanibalizmu. Vlastne , vyšetrovateľ Ti to povie všetko priamo do kamery. Silne pútavý B & W vizuál , skoro až autentičnosť , krvilačnosť, absolútny psycho sound ( hlavne v závere ) - to sú atribúty tejto abnormálnosti spáchanej za 3 ! dni. P.S. Videl(a) si niekedy v nejakom snímku vampíra , ktorý má náhrdelník z cesnakov a izbu plnú krížov ? Ak áno, pošli názov do pošty - xcem ho . ()