Jondemasu jo, Azazel-san. - Season 1

(séria)

Subjektiv

Zaplaťpámbů za epizodické komediální seriály. Již po pár dílech se dá poznat, zda má či nemá smysl je sledovat. Tentokrát jsem nabyl značné jistoty již po třech dílech. Nedůvěra se mě zmocnila už před prvním a Mizushimovo jméno ji rozptylovalo jen lehce. Jistě, pořád dovede vypointovat vtip a sarkasticky likviduje naivní "pravdy" pozitivních filmů, leč na můj vkus se až příliš často snižuje k řvaní, ječení, vyměšování a násilí, které bývají běžnou nemocí komediálních anime. Nakonec vám zabrání užít si trochu toho dobrého, jež se tu najde. Silné **. ()

daGGos

Čistokrevně komediální anime, kterému prospívá hlavně poměrná krátkost (13x10 min), díky které se jinak neustále opakující vtípky a situace nestíhají omrzet. A jakého že druhu humoru se dočkáme? Černého, fekálního, sexuálního, sexistického a dalších spadajících do škatulky "v dobré společnosti se nesluší". Nevoní-li vám tyhle "podřadné" odnože, Yondemasu yo, Azazel-san váš názor asi nezmění, zbytek by ale neměl těch dvou hodinek strávených ve společnosti tak trochu netradiční detektivní kanceláře rozhodně litovat. ()