The Inside

ricci.s

No, toto by som rozdelil na dve časti. Prvá časť je handycam exploitation s nejakými vraždami a znásilňovačkami, pričom je ale všetko mimo záber, a keďže sa tam len škrieka a fuckuje, pozerateľnosť toho celého veľmi rýchlo klesla na bod mrazu. Za túto časť u mňa pekná, guľatá nula. Potom je to už len tradičný found footage odohrávajúci sa v atmosferickom prostredí, ale pri tej extrémne roztrepanej kamere (roztrepanejšia už byť asi nemohla) je napokon aj tak hovno vidieť. Ale aspoň to už nie je až také uvrieskané, takže tým pádom o niečo znesiteľnejšie. No aj tak sa s tým rozhodne netreba zahadzovať, nenašiel som tam totiž dokopy nič dobré. ()

George Stobbart

Partička žien sa vyberie na párty do írskeho skladiska, kde sú prepadnuté neznámymi násilníkmi. Onedlho sa tu však objavia podivné zvuky, svetlá a začína zmätená naháňačka o život, pri ktorej nechýba príručná kamera, keďže ide o found footage horor. A to bohovo roztrepaný, nekonzistentný, uškriekaný a miestami až nepozerateľný. Neskôr sa našťastie našlo aspoň niekoľko napínavých minút, takže to nemusím hádzať až do odpadu, ale aj tak je to iba smutný prehľad známych neduhov found footage štýlu. ()