Nočný incident

• Česko Noční incident (viac)

George, Max a Ricky mají rockovou kapelu. Zkouší, sem tam mají koncert a doufají, že si jich někdo všimne a oni dostanou svou šanci. Jenomže účty se samy nezaplatí. A tak pracují v kuchyni uzavřené psychiatrické léčebny, kde se léčí nebezpeční šílenci. Platí je slušně a je to úplně bezpečné... s pacienty vůbec nepřijdou do kontaktu. Jednou ale během děsivého hromobití těsně před večeří vypadne celý bezpečnostní systém, dveře cel se otevřou a šílenci začnou bloumat chodbami. Pomoc by měla dorazit velmi rychle. Bude to trvat jenom chvilku, takže musí trpělivě čekat... a zůstat naživu. (oficiálny text distribútora)

Gilmour93

Že rockové máničky z rozpadající se kapely nenosí v kuchyni cvokhausu síťky na vlasy je vzhledem k budoucímu porušení pracovních a bezpečnostních předpisů zanedbatelný problém. Stejně tak říznutí do prstu při krájení masa.. Nalákal mě S. Craig Zahler podepsaný pod scénářem, ale až na drobné výjimky (černý hlídač nemusí mít při výpadku proudu paralyzér, protože je ve tmě zvýhodněn barvou pleti) je první půlka poněkud rozvleklá a nezachránila by ji ani přítomnost Zdeňka Pohlreicha, který by jim řekl, že trpět v práci není žádný umění. Když lunetici s vynechanou medikací začnou konečně řádit, dostane to pořádné grády a vám je jasné, že jeden sanitární den nebude v kuchyni stačit, ovšem na nápravu celkového dojmu to po tak dlouho trvající pasivitě nestačilo. Detaily na čelist Richarda Brakea byly impozantní. Taky jste si vzpomněli na Gigerovu slavnou stvůru..? ()

Mefistofelle

Asylum Blackout je příjemná oddechovka z prostředí blázince s celkem dobrým gore. Pro mě osobně byla dobrá změna i to, že hlavním hrdinou byl pro změnu muž a ne žena jako tomu obvykle bývá. Navíc jsou tam všechny ty postavy docela sympaťáci, někteří blázni jsou taky zajímaví. Škoda jen, že ten konec je takový... divný. Moc jsem těch posledních pět minut nepochopila. ()

Aurus

Já horory fakt hodně miluju ale tohle bylo velké sklamání. Příběh je docela ok, postavy jsou blbé a nesympatické a hudba docela ujde. Atmosféra tu skoro vůbec není, napětí zde apsotutně neexistuje, prostředí je zajímavé a docela dobré a kamera není špatná. Tenhle film je docela dost nudnej a rozjedese až v polovině filmu neboli ve  45 minutách což je hodně dlouhá doba. Za mě 2/10. ()

Terva odpad!

DIALOG: Voní to Indicky. (odpověď) - Voní to jako hodně Indů............ Prvních dvacet minut divák netuší, jakým směrem se příběh vydá. Je tu jen spousta náznaků, kudy dál. CITÁT - Co to kurva je........ Pak se film stane svým názvem. Nevím proč to v Čechách někdo pojmenoval Noční incident, když je to prostě "The Incident". Tady je zakopanej pes - protože se to z velké části odehrává ve tmě, je to vlastně logické. A už víte, co tím myslím? Ve tmě. Velká část děje totiž není vidět, slyšíte jen zvuky bláznů a sem tam nějaký ten záblesk. Jinak samá noc (tma). CITÁT - Kurva, kurva, áááá Bože, kurva......... Dramatická stránka nulová, hudba...žádná, děj šílený a ... tma. Dlouho jsem nedal - odpad-. ()

psy.cho

Z tohto námetu sa dalo určite vyťažiť viac. Psychiatrická liečebňa je vždy vďačný motív pre horor. Brutálne scény neboli až tak brutálne a atmosféra bola veľmi slabá. Ako tu už bolo spomenuté polovica filmu nudí a polovica filmu nudí trochu menej. Škoda, že kuchárov nebolo viac, a chovanci neboli brutálnejší. ()

• Do role George byl obsazen Josh Dallas, který mohl začít natáčet už v listopadu 2010. Bohužel produkce musela termín začátku natáčení posunout na leden 2011, kdy už se Dallas kvůli pracovnímu vytížení nemohl zúčastnit a nahradil ho Rupert Evans. (Cheeker)
  • Dva lidé na premiéře filmu na Toronto International Film Festival omdleli. (Cheeker)
  • S. Craig Zahler napsal scénář už v roce 1995. (Cheeker)