Parlor

• USA Anarchy Parlor

Partia amerických študentov prichádza za nezáväznou zábavou do Litvy, malej krajiny vo východnej časti Európy. Všetko prebieha podľa plánu, až kým dvojica zvedavcov, Emy a Brock, jedného večera neopustí súkromnú párty, aby sa dali potetovať miestnemu "špecialistovi". Už čoskoro sa všetci presvedčia o tom, že odborníkov talent a manuálne zručnosti nespočívajú len v maľbe na kožu zákazníkov. (*CARNIFEX*)

JASON_X

Nechtěně mě pobavilo, že ve Vilniusu je údajně tolik mladých a bohatých a sexy Američanů a Američanek, pařících na tolika sexy večírcích, ačkoliv naprostá většina Američanů by nejenže nedokázala (ani přibližně) najít nějaký Vilnius na mapě, ale navíc o něm (ani o nějaké Litvě) nikdy v životě neslyšela. Vzápětí mě pobavila scéna s prostoduchou buchtou obdivující "úžasně staré" podobizny na stěnách, které evidentně maloval nějaký druhořadý mazal na zakázku filmového štábu za pár babek. A při následující vrcholně trapné scéně s pokérovanou čůzou (bezkonkurenčně tou nejotravnější postavou celého filmu) už jsem nad filmem zlomil hůl, zařadil ho mezi dementní amatérskou popcornistickou rádoby mondénní sračku (přesněji mezi NEZÁBAVNOU dementní amatérskou popcornistickou rádoby mondénní sračku), a jal se ho s odporem proklikávat. Bezostyšná imbecilita scénáře, i těch několika málo dialogů, které jsem při proklikávání zachytil, mě vrcholně urážela. Jen LaSardovi to se skalpelem slušelo, ale to stačí tak na jednu slabou hvězdu. ()

George Stobbart

Partička mladých sa v Litve dostane k undergroundovému tetovačovi, ktorý má pre nich pripravené niečo viac než len tattoo. Robert LaSardo je familiárny, vytetovaný face, ktorý sa už po dekády objavuje v rôznorodých filmoch, ale v hlavnej úlohe som ho ešte nevidel. Tak (som) sa dočkal a celkom mu to sadlo; veď podľa očakávania mu záporáci idú. Ináč je to vlastne takmer bežná „hostelovina“, akurát, že z tattoo prostredia, takže nie je až tak opozeraná. Všetko je pekne natočené, žiadna amatérčina, herci sú tradične mladí a pekní, no dievčatá tam aspoň nie sú zbytočne a využijú sa vo vyzliekacích + sexuálnych scénach. A onedlho aj v mučiacich samozrejme - a nehovorím tu o žiadnom PG-13 uhýbaní mimo záber, ale o kvalitne spracovanom gore. Čo našťastie nie je čisto samoúčelné, film má v rámci subžánru aspoň nejakú hlavu a pätu, nenudí, občas ponúkne aj kúsok napätia či malý zvrat, svojský LaSardo má charizmu a celkovo to podľa mňa funguje tak ako má. ()

EvilPhoEniX

Slušný, sice jsem čekal mnohem více krve a gore, drží se to poměrně na uzdě a příliš se toho nedočkáme, ale i to málo je v dnešní době spousta. Hrají zde moc krásné a sexy herečky od sexy brunetky, striptérky po neuvěřitelnou GOTH,SUICIDE,TATTOED,NASTY,BITCH! o kterou se s Riccim velmi rád budu dělit :D Robert Lasardo je fajn volba záporáka, také jsem si vzpomněl především na Autopsy kde zazářil nejvíce. Film má i obstojný vizuál, fajn tempo, slušný závěrečný zvrat a překvapivý konec a špetka povedené krve, takže slabší čtverec je na místě. 70% ()

hous.enka

Kdybych byla chlap, asi by se mi Parlor líbil víc (tolik soft porna jsem v hororu dlouho neviděla). Bohužel mi přijde, že Parlor strašně staví na debilitě všech zúčastněných: jasně, pojďme se tam podívat/ ne, ještě jsme neviděli dost - a to mě moc nebaví. Nápad s tatérem a sexy bloňďatou tetovanou pomocnicí, co ovládá bojová umění, byl odd začátku do konce dobrý, ale ten zbytek... Navíc závěrečný WTF moment byl tak nějak prozrazen mnohem dřív, než jsem se ho chtěla dozvědět. Tetovačky dobrý, obrázky slabší, Litvané nestojí za mnoho (scénky s dětmi ulice tam byly proč?) a Amíci vlastně taky ne. Podprůměr. ()

metal.storm

Vidieť vykastrovaného väzňa z Human Centipede III. ako pokojného tatéra, ktorý nemá za potrebné riešiť všetko krikom, to je idylka. Film mal síce dosť chýb či hluchých miest, ale námet je nezvyklý, navyše sa príbeh odohráva vo veľmi sympatickom prostredí. Na druhú stranu, "vedľajšie postavy" (okrem tatéra, jeho asistentky a hlavnej hrdinky, ktorých povahové črty chápem) sú úplne blbé, každé ich súvetie obsahuje len fuck, fuck, fuck a úplne to kazí atmosféru a dokonalosť Parlora. Vďaka nim z filmu nie je nič iné, ako pubertálne béčko, ktoré skoro každý považuje za beznádejné. Nepresnosť prostredia a odpustenie si bordelov by bolo tiež veľké plus. Zjavne je to režisérska móda. Malo by to naviac. ()

• Režisér Dewon Downs si zahrál na konci filmu chlápka sedícího v tetovací židli. (Piercee)