Il confessionale

Taliansko, 1998

Réžia:

Jenny Forte

Peabody

ty holky jsou ale moc pěkné. Jinak to točili ve skutečném kostele, kněze ukecali, že budou točit svatební scénu (no, scéna s nevěstou tam fakt je) a pak z toho byl dost skandál a museli chrám znova vysvětit. Není li to pravda, je to dobře vymyšleno. ()

pursulus

Zpovědnice po forteovsku.¬         Italský režisér (video)snímků pro dospělé Jenny Forte natočil po svém úspěšném a podařeném kousku "Sacro e profano" a po "Necrofilii" v roce 1998 ještě jeden videosnímek, Il confessionale, který lechtivostí svého podání ještě předčí "Sacro e profano". Zde ne pouze jeptišky, ale už i věřící navštěvující zpovědnici našeho kněze krásného, velkého kostela katolického ritu jsou vtaženi do děje, jenž si nevybírá mezi téměř nevinnými dívkami a zhřešivšími velmi dámami; a jako vrchol pikantnosti jsou do těchto vskutku delikátních her zatahováni i rodičové lepých italských tak nevinně cudných krásek.¬                 "Mlask!!" — To ovšem sám satan způsobil ten zvuk, rozlehnuvší se po sálech Pekla. Co z nebohého kněze zvostane po smrti, to bych nechtěl vidět, na to bych nechtěl patřiti; ó Bože — mám ještě naději po zatažení do forteovské zpovědnice?? ()